• امروز یک شنبه دهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پایگاه جامع امامزادگان و بقاع متبرکه

کمک های نقدی

میز خدمت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری دوره آموزشی «مفهوم شناسی وقف از منظر فرهنگ و هنر»

برگزاری دوره آموزشی «مفهوم شناسی وقف از منظر فرهنگ و هنر»

به همت سازمان اوقاف و امور خیریه و با مشارکت مراکز علمی و دانشگاهی دوره تخصصی «مفهوم شناسی وقف از منظر فرهنگ و هنر» مشکل از کارگاه های تخصصی و باحضور اساتید متخصص و صاحب نام برگزار می گردد.

 شنبه 2 اسفند 1399   32  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران ، به همت سازمان اوقاف و امور خیریه و با مشارکت مراکز علمی و دانشگاهی دوره تخصصی «مفهوم شناسی وقف از منظر فرهنگ و هنر» مشکل از کارگاه های تخصصی و باحضور اساتید متخصص و صاحب نام برگزار می گردد.
در استای ارتقاء سطح کیفی جشنواره و افزایش دانش مخاطبان نسبت به ابعاد و زوایای مختلف نهاد وقف و نیز ارائه آموزش های تخصصی لازم در ارتباط با رشته های مختلف جشنواره ، دوره آموزشی «مفهوم شناسی وقف از منظر فرهنگ و هنر» برگزار می گردد.
در این دوره آموزشی که با مشارکت تعدادی از مراکز علمی و دانشگاهی برگزار می گردد کارگاه های مختلفی توسط اساتید متخصص و مبرز در دو بخش مبانی تخصصی وقف و کارگاه های تخصصی فرهنگی و هنری ارائه خواهد شد که علاقه مندان می توانند بسته به علاقه و تخصص خود در هر کدام از کارگاه ها شرکت نموده و از مباحث ارائه شده بهره مند گردند.
به گزارش دبیرخانه مرکزی جشنواره دوره تخصصی وقف به صورت مجازی بوده و افرادی که در کارگاه تخصصی وقف و حداقل یکی از کارگاه های تخصصی هنری شرکت نمایند گواهی معتبر دانشگاهی نیز دریافت خواهند نمود.
آخرین فرصت برای ثبت‌نام کارگاه‌های «جشنواره فرهنگی هنری وقف چشمه همیشه جاری » روز ۱۰ اسفند اعلام شده است و زمان برگزاری کارگاهها از ۱۳ الی ۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۹ میباشد.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام از طریق پنل کاربری خود به قسمت کارگاه های آموزشی مراجعه و ثبت نام نمایند
http://www.vaghffestival.ir/fa/news.php?rid=43.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار