• امروز دوشنبه یازدهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پایگاه جامع امامزادگان و بقاع متبرکه

کمک های نقدی

میز خدمت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آستان مقدس امام زاده روح الله الحسنی(ع) برگزار کرد:   جشن تولد 22 فرشته زمینی

آستان مقدس امام زاده روح الله الحسنی(ع) برگزار کرد: جشن تولد 22 فرشته زمینی

آستان مقدس امامزاده روح الله الحسنی(ع) در سومین روز بهمن ماه برای 22 فرزند شهید مدافع حرم این ماه جشن تولد برگزار کرد.

 شنبه 4 بهمن 1399   22  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، آستان مقدس امامزاده روح الله(ع) ظهر روز جمعه سوم بهمن ماه میزبانی از 22 فرزند شهید مدافع حرم و خانواده هایشان را بر عهده داشت. مراسم جشن تولد این فرشته های زمینی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور پرچم متبرک حرم مطهر امام رضا(ع) توسط جمعی از خادمان این حرم شریف شروع شد. این جشن با اجرای مسابقات مختلف و برنامه های شاد ادامه داشت.
حجت الاسلام حجر رسولی مدیر آستان مقدس امام زاده روح الله الحسنی(ع) با اشاره به برگزاری این مراسم گفت: « ویژه برنامه امروز جشن تولد 22 فرزند نوجوان پسر و دختر متولد دی و بهمن ماه شهدای مدافع حرم است. هدف ما از برگزاری این جشن نه تنها شاد کردن این فرشته های زمینی بلکه می خواهیم به آنها بگوییم در نبود پدرشان تنها نیستند.» آستان مقدس امام زاده روح الله(ع) برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خانواده های معظم شهدا برنامه های دیگری هم اجرا کرده است. مدیر این آستان متبرکه در ادامه افزود: «بیش از یک سال است که دیدار با خانواده شهدا را در دستور کار خود داریم که متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا این دیدارها به صورت دو هفته در میان و با حضور تعداد اندکی از خادمان امام زاده انجام می شود البته سعی می کنیم برنامه های اجرایی خود را به حضور یک یا دو خانواده شهید متبرک کنیم.»
همسر شهید فرمانده مدافع حرم اصغر پاشاپورو همرزم شهید سردار سلیمانی هم در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از برگزاری این جشن گفت: «حضور فرزندان و خانواده های شهدا در مراسم های مختلف باعث می شود تا نسل جوان بیشتر با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند. شیوه زندگی و خصوصیات اخلاقی هر یک از شهدا می تواند درس و الگوی نسل آینده به ویژه جوانان باشد.» این مراسم با اهداء هدایای مختلف به فرزندان شهدای مدافع حرم به پایان رسید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار