• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نصب روشویی در اماکن پرتردد تهران توسط اوقاف شرق تهران

نصب روشویی در اماکن پرتردد تهران توسط اوقاف شرق تهران

با توجه به لزوم شست‌وشوی مستمر دست‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا، اداره اوقاف شرق تهران اقدام به ساخت و نصب روشویی‌هایی در معابر و اماکن پرتردد تهران کرده است.

 یک شنبه 10 فروردین 1399   41  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، گروه‌های جهادی به همراه خادمان افتخاری بقاع متبرکه استان تهران به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اقدام به ضدعفونی خیابان‌ها و معابر می‌کنند.
همچنین توزیع مواد ضدعفونی و تولید و توزیع ماسک از دیگر اقداماتی است که توسط خادمان امامزادگان برای مهار کرونا صورت می‌گیرد. به گفته معاون فرهنگی اجتماعی اداره اوقاف استان تهران، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از موقوفات خیران استان تهران نیز برای مبارزه با کرونادر نظر گرفته شده است.
علاوه بر این، با توجه به تأکید سازمان جهانی بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر شست‌وشوی دائم دست‌ها برای جلوگیری از کرونا، اداره اوقاف شرق تهران اقدام به ساخت روشویی و نصب آن در معابر و مکان‌های پرتردد شهر تهران همچون سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها و میادین میوه و تره بار کرده است.
روشویی‌های ساخته‌ شدن توسط نیروهای جهادی قرارگاه شهید ابراهیم هادی با هزینه تقریبی ۲۰۰ هزار تومان تهیه شده است و در مرحله نخست تاکنون ۵۰ روشویی ساخته و آماده نصب است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار