• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تبدیل فضای یک امامزاده به کارگاه تولید ماسک

تبدیل فضای یک امامزاده به کارگاه تولید ماسک

پس از شیوع کرونا با دستور وزیر بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا، تمامی امامزادگان استان تهران بسته شد و با توجه به لزوم همراهی مردم برای مهار کرونا و جلوگیری از شیوع آن، بسیاری از امامزادگان تهران به کارگاه‌های تولید ماسک شد

 شنبه 9 فروردین 1399   37  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، آستان مقدس امامزاده ناصرالدین (ع) درهم‌گام با سایر آستان‌ امامزادگان استان تهران با شیوع کرونا از ۲۴ اسفندماه با توجه به کمبود ماسک در کشور اقدام به تولید ماسک‌های قابل شست‌وشو کرد تا در بین مردم توزیع کند.
بر همین اساس، فضای داخلی آستان امامزاده ناصرالدین (ع) در ضلع غربی خیابان خیام نرسیده به چهار راه گلوبندک به کارگاه تولید ماسک تبدیل و چرخ خیاطی‌هایی برای این امر در امامزاده تعبیه شد و خادمان افتخاری پشت چرخ‌ها روزانه بیش از ۲ هزار ماسک تولید و در بین مردم و حتی بیمارستان‌ها توزیع می‌کنند.
اکبر صادقی عضو هیأت امنای امامزاده ناصرالدین (ع) که خودش پای چرخ خیاطی اقدام به تولید ماسک می‌کند، می‌گوید: پس از شیوع کرونا حس نیاز کردیم که برای مبارزه با کرونا دست به کار شویم و به مردم خدمت کنیم.
وی با اشاره به تولید ماسک‌ برای مردم به منظور جلوگیری از شیوع کرونا اظهار داشت: خادمان افتخاری برای رضای خدا همراه شدند و با تمامی تدابیر بهداشتی روزانه تا ۲ هزار ماسک تولید می‌کنند.
همچنین در آستان امامزاده ناصرالدین (ع) علاوه بر تولید و توزیع ماسم، موارد ضدعفونی نیز بین مردم توزیع می‌شود و گروه جهادی شبانه در ضدعفونی معابر و خیابان‌ها اهتمام دارند
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار