• امروز شنبه هفدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تولید لباس حفاظتی ویژه کادر درمانی در امامزاده پنج‌تن(ع) لویزان

تولید لباس حفاظتی ویژه کادر درمانی در امامزاده پنج‌تن(ع) لویزان

خادمان امامزاده پنج‌تن(ع) لویزان اقدام به راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک و لباس حفاظتی به منظور مقابله با کرونا کردند و تاکنون ۱۴۰ دست لباس حفاظتی در اختیار پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید هاشمی نژاد قرار داده‌اند.

 چهارشنبه 6 فروردین 1399   27  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران، بقاع متبرکه استان تهران به دستور وزارت بهداشت از اواخر اسفندماه به منظور جلوگیری از شیوع کرونابسته شد و بسیاری از خادمان این بقاع متبرکه برای مهار کرونا فعالیت خود را آغاز کردند.

امامزاده پنج تن(ع) لویزان یکی از امامزادگان استان تهران است که همگام با سایر امامزادگان برای مبارزه با کرونا اقدام به فعالیت کرد.

از مهم‌ترین اقدامات این آستان توزیع رایگان مواد ضدعفونی بین مردم است، به طوری که تانکرهای مواد ضدعفونی در جوار آستان امامزاده پنج تن قرار گرفته و تاکنون بیش از ۶ هزار لیتر از این مواد ضدعفونی در بین مردم توزیع شده است.

همچنین با توجه به نیاز کادر درمانی به لباس‌های مخصوص و ماسک‌، در شبستان امامزاده پنج تن کارگاه تولید ماسک و لباس ایجاد شده است و ۵ هزار و ۵۰۰ ماسک دوخته و در بین مردم توزیع شده و ۱۴۰ دست لباس نیز برای پرستاران دوخته و در اختیار پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید هاشمی نژاد قرار گرفته است.

علاوه بر این، تاکنون ۲۰۰ بسته غذایی برای نیازمندان به همت خیران و خادمان آستان امامزاده پنج تن لویزان تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.

 گفتنی است، سایر امامزادگان استان تهران نیز برای جلوگیری از شیوع کرونا وارد عمل شده‌اند و با شعار «ما کرونا را شکست می‌دهیم» اقدام به فعالیت‌های خودجوش می‌کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار