اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پایگاه جامع امامزادگان و بقاع متبرکه

کمک های نقدی

میز خدمت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع رایگان ماسک و مواد ضدعفونی در سطح شهر و بیمارستان‌ها

توزیع رایگان ماسک و مواد ضدعفونی در سطح شهر و بیمارستان‌ها

خادمان امامزاده روح‌الله الحسنی (ع) به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اقدام به تولید و‌توزیع رایگان ماسک و‌مواد ضدعفونی بین مردم و کادر درمانی بیمارستان‌ها می‌کند.

 شنبه 24 اسفند 1398   183  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، حجت‌الاسلام والمسلمین حجر رسولی مدیر آستان روح‌الله الحسنی (ع) با اشاره به توزیع روزانه یک هزار و ۷۰۰ ماسک بین مردم و کسبه منطقه ۱۲ تهران اظهار داشت: پس از شیوع ویروس کرونا و‌ کمبود ماسک، با هماهنگی وزارت بهداشت با یکی از کارگاه‌های تولید ماسک قرار داد بستیم.
توزیع ماسک در بیمارستان مفید
وی با بیان اینکه روزانه یک هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار ماسک تولید و به همت خادمان و جهادگران توزیع می‌شود، گفت: به منظور جلوگیری از ویروس کرونا علاوه بر ماسک، پدالکلی و مواد ضدعفونی نیز بین مردم توزیع می‌کنیم تا از این طریق برای مهار ویروس کرونا گامی برداشته باشیم.
حجت‌الاسلام رسولی با تقدیر از کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، تصریح کرد: با توجه به لزوم حفظ سلامت کادر درمانی، سعی داریم ماسک‌های تولید شده راعلاوه بر بین مردم، در بیمارستان‌ها نیز توزیع کنیم. به همین منظور نیز روز گذشته بخشی از ماسک‌های تولید شده را در بیمارستان مفید توزیع کردیم.
تصمیم به خرید ۱۰۰ هزار ماسک داشتیم
همچنین حسین برهان مسؤول گروه جهادی حاج قاسم سلیمانی که زیر نظر آستان امامزاده روح‌الله الحسنی (ع) اقدام به فعالیت می‌کندبا اشاره به اقدامات لازم برای مهار ویروس کرونا، گفت: گروه جهادی حاج قاسم سلیمانی پس از زلزله و‌ سیل در شهرهای کشور تشکیل شد و اقدام به امدادرسانی کرد. اکنون نیز با شیوع ویروس کرونا علاوه بر ضدعفونی معابر، تصمیم به خرید ماسک برای مردم داشت که با توجه به کمبود و احتکار ماسک‌ها موفق به خرید آن نشدیم.
وی با بیان اینکه در مرحله نخست خرید ۱۰۰ هزار ماسک را در نظر داشتیم، افزود: پس از عدم‌ موفقیت در خرید ماسک، با گروه تولیدی مذاکراتی داشتیم و‌ با خرید وسایل اولیه تولید ماسک، اقدام به تولید آن کردیم. به طوری که روزانه یک هزار تا ۲ هزار ماسک و دستکش توسط این گروه تولید و توسط نیروهای جهادی و خادمان در بین مردم‌ توزیع می‌شود.
گفتنی است نیروهای جهادی و خادمان آستان امامزاده روح‌الله الحسنی (ع) علاوه بر توزیع ماسک، اقدام به ضدعفونی معابر و وسایل عمومی در سطح شهر نیز می‌کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار