• امروز چهارشنبه چهاردهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تلاش اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران برای جلوگیری از انتقال کرونا در بقاع متبرکه

تلاش اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران برای جلوگیری از انتقال کرونا در بقاع متبرکه

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران به منظور جلوگیری از انتقال بیماری کرونا ویروس همه بقاع متبرکه را ضد عفونی می کند.

 شنبه 10 اسفند 1398   50  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، محمد رضا نظری مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران از ضد عفونی کردن تمامی بقاع متبرکه این استان خبر داد و گفت: « با توجه به شیوع بیماری کرونا ونزدیک شدن سال نو و حضور زائران و عاشقان اهل بیت(ع) در امامزادگان به منظور حفظ سلامتی هموطنان و زائران عزیز تمامی بقاع متبرکه شهر تهران و شهرستان های اطراف این استان روزانه در چندین نوبت ضد عفونی می شود. همچنین تمامی کفشداری های بقاع متبرکه موظفند به طور مرتب کفشداری ها را ضد عفونی کرده و از کیسه های پلاستیکی یک بار مصرف برای نگهداری کفش زائران استفاده کنند. استفاده از کیسه های پارچه ای چند بار مصرف در بقاع ممنوع است.»
نظری در ادامه ضمن دعوت از زائران به حفظ آرامش و رعایت بهداشت در بقاع متبرکه توصیه کرد: « به زائران عزیزی که جهت زیارت بقاع متبرکه در این اماکن مقدس حضور می یابند توصیه می شود حدالامکان از سجاده و مهر شخصی استفاده کنند و از بوسیدن ضریح اجتناب کنند. .
وی در پایان گفت: تا اطلاع ثانوی بقاع متبرکه از برگزاری مراسمات و اجتماعات غیر ضروری خوداری نمایند و همچنین از توزیع هر گونه غذای نذری و نذورات فاقد بسته بندی تا زمان اعلام رفع خطر آلودگی عمومی جلوگیری شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار