اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پایگاه جامع امامزادگان و بقاع متبرکه

کمک های نقدی

میز خدمت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام تقدیر و تشکر دکتر خاموشی از وزارت بهداشت ،جامعه پزشکی و پرستاران کشور

پیام تقدیر و تشکر دکتر خاموشی از وزارت بهداشت ،جامعه پزشکی و پرستاران کشور

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جامعه پزشکی کشور و پرستاران به علت ازخودگذشتگی در مقابله با شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.

 شنبه 10 اسفند 1398   210  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام تقدیر و تشکر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا
...و هر کس نفسی را حیات بخشد (از مرگ نجات دهد) مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده

فرهنگ والای جهاد و از خودگذشتکی به عنوان یک سرمایه بزرگ اجتماعی در بین مردم عزیز ایران تاریخچه‌ای دیرینه دارد چنانکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز این فرهنگ عظیم در ابعاد مختلف از جمله حفظ و تثبیت نظام اسلامی، عزت و استقلال کشور،  حماسه مقاومت و پیروزی در دفاع مقدس و همدلی و همیاری با آسیب دیدگان حوادث مختلف طبیعی از جمله سیل و زلزله نمود و تبلور داشته است.

امروز نیز جامعه پزشکی کشور و پرستاران خدوم این دیار علی رغم تمام بی مهری هایی که گاهی در فضای مجازی در حق آنها می شود به صورت شبانه روزی در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا ایستاده‌اند. این کارزار،  آزمون بزرگی در عرصه ایثار و جهاد است که پزشکان و پرستاران عزیز با سربلندی بر آن فایق آمده اند.

این جانب ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب‌المرجب وظیفه خود می دانم که  از وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همه پزشکان، پرستاران و پرسنل درمانی جهادگر کشور به علت ازخودگذشتگی در مقابله با شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کنم و این وعده را بدهم که سازمان اوقاف و امور خیریه نیز به نوبه خود با تمام ظرفیت موقوفات بهداشتی و درمانی خود در خدمت ریشه کن کردن بیماری کرونا خواهد بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار