• امروز چهارشنبه سیزدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مركز درماني موقوفه حضرت قائم (عج) درنسيم شهر افتتاح شد

مركز درماني موقوفه حضرت قائم (عج) درنسيم شهر افتتاح شد

آئين افتتاحيه مركز درماني حضرت قائم (عج) از موقوفات ميرزا احمدخان مشير السلطنه با حضور دكتر مجتبي عبدالهي مدير كل اوقاف و امور خيريه استان تهران، حجت الاسلام شرفخاني رئيس مركز امور خيريه سازمان اوقاف و امور خيريه، حجت الاسلام پيران ریس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان بهارستان وجمعي از مسئولین صبح امروز ٢٧ بهمن ماه در نسيم شهر برگزار شد

 یک شنبه 27 بهمن 1398   44  0      

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان تهران، دكتر عبدالهي با اشاره به امكانات اين مركز درماني گفت: اين درمانگاه در زميني با مساحت ١٤٠٠ متر مربع و٧٢٠٠ متر بنا ساخته شده است كه از دو بخش درمانگاه و دي كلينيك نشكيل مي شود، امروز در فاز اول درمانگاه افتتاح شد و در فاز بعد كه سال آينده صورت مي گيرد كلنيك و بخش هاي اتاق عمل سرپايي و تخصصي به همراه ٢٠ تخت ساخته مي شود. احداث اين درمانگاه مي تواند كمك حال مردم نسيم شهر باشد.
وى در ادامه افزود: اين مجموعه با مبلغ حدود يكصد ميليارد ريال ارزش گزاري شده و با حدود يكصد و پنجاه ميليارد ريال تجهيزات جهت ارائه خدمات به مردم عزيز نسيم شهر راه اندازي شده است.
مدير كل اوقاف و امورخیریه استان تهران اشاره اي هم به اهداف سازمان اوقاف کرد وگفت : هدف سازمان اوقاف در اين است كه موقوفه ها را احياء و سرمايه گزاري كرده و به ارزش افزوده برسانيم تا بتوانيم در جهت نيات بهره برداري برسانيم. يكي از اين نيت ها ي واقفين بحث درماني است كه تلاش مي كنيم آن را احياء كنيم. وقف يك خيرات ابدي است كه براي خيرين و واقفين مي ماند و چشمه جوشان ابدي است. ما بايد وقف را در بين همه مردم ترويج كنيم ، با وقف مي توان عدالت اجتماعي را ايجاد كرد.
حجت الاسلام شرفخاني رئيس مركز امور خيريه سازمان اوقاف هم در ادامه اين مراسم واقفين را افراد مهربان دانست و گفت: واقفين تجلي مهرباني هستند و نياز مردم و شهر خود را ديده و اموال خود را بر اساس آن نياز وقف كردند. كسي كه مهرباني را از اهل بيت آموخته هر جا نياز باشد پيش قدم مي شود
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار