• امروز شنبه نهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اوقاف ‌و امور خیریه استان تهران با اجرای برنامه های متنوع پذیرای مردم انقلابی بود

اوقاف ‌و امور خیریه استان تهران با اجرای برنامه های متنوع پذیرای مردم انقلابی بود

همزمان با یوم الله دهه فجر و ۲۲ بهمن‌ ماه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران پذیرای مردم غیور و همیشه در صحنه تهران بود.

 چهارشنبه 23 بهمن 1398   26  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، مدیر کل اوقاف وامورخیریه استان تهران با اشاره براجرای برنامه های متنوع در ایستگاه فرهنگی و پذیرایی ویژه ۲۲ بهمن  از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برنامه مثل سردار (دل نوشته‌های مردمی خطاب به سردار شهید سلیمانی که قرار است در کتابی مستقل چاپ و در نمایشگاه کتاب عرضه شود)، پرفورمنس ترامپ (تحلیل شخصیت ترامپ به همراه توییت زنده مردم به اکانت ترامپ و مقامات استکباری) اشاره کرد
وی همچنین تصریح کرد: علاوه بر پذیرایی برنامه‌های سرگرمی کودکان با عنوان شوت استکبار ،پرندگان خوشحال ،نقاشی و گریم کودکان، گوی و میدان و فکر و بکر و دیگر در غرفه های کودکان می باشد.
عبداللهی یادآور شد :در این غرفه نمایشگاهی با (معرفی دستاوردها و خدمات نظام اسلامی پس از انقلاب)، غرفه شهدای مقاومت و عکس یادگاری با سردار سلیمانی، معرفی موقوفات و برکات نیات پاک واقفان ارجمند و طرح‌هایی مثل مراکز افق، شمیم حسینی، تربیت حافظین قرآن کریم و غیره … و نشانه (بررسی سبک زندگی شهدا به همراه معرفی امامزاده ها نیز جانمایی شده است.
خاطرنشان کرد:در ایام دهه فجر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران جشن انقلاب اسلامی در ۹۰ بقعه، زنگ انقلاب اسلامی در ۳۰ مدرسه، برپایی ۱۰ ایستگاه خدمات پزشکی و برگزاری ۳۰ محفل انس با قرآن کریم را در برنامه‌های خود داشته است.
ایستگاه فرهنگی و پذیرایی ویژه ۲۲ بهمن از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران در خیابان انقلاب، ضلع جنوب غربی دانشگاه تهران نبش خیابان ۱۶ آذر به متراژ ۲۵۰متر واقع شده است

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار