• امروز پنج شنبه بیست و سوم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پایگاه جامع امامزادگان و بقاع متبرکه

کمک های نقدی

میز خدمت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همزمان با 22بهمن‌ماه؛ اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان تهران میزبان تهران‌ها در راه‌پیمایی خواهد بود

همزمان با 22بهمن‌ماه؛ اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان تهران میزبان تهران‌ها در راه‌پیمایی خواهد بود

همزمان با یوم الله دهه فجر و 22بهمن‌ماه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران پذیرای مردم غیور و همیشه در صحنه تهران خواهد بود

 دوشنبه 21 بهمن 1398   62  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران،مجتبی عبداللهی مدیر کل اوقاف وامورخیریه استان تهران گفت: ایستگاه فرهنگی و پذیرایی ویژه 22 بهمن از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران به آدرس خیابان انقلاب، ضلع جنوب غربی دانشگاه تهران نبش خیابان 16 آذر به متراژ 250متر در خدمت مردم عزیز تهران خواهد بود.
این اداره کل از ظرفیت تمام ادارات خود در برپایی این غرفه بهره برده است و برای اولین‌بار تلاش کرده در یک غرفه واحد برنامه‌های متنوعی را برای مردم انقلابی برگزار کند.
از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برنامه مثل سردار (دل نوشته‌های مردمی خطاب به سردار شهید سلیمانی که قرار است در کتابی مستقل چاپ و در نمایشگاه کتاب عرضه شود)، پرفورمنس ترامپ (تحلیل شخصیت ترامپ به همراه توییت زنده مردم به اکانت ترامپ و سایر مقامات استکباری) اشاره کرد.
همچنین برنامه‌های سرگرمی کودکان با عنوان شوت استکبار ،پرندگان خوشحال ،نقاشی و گریم کودکان، گوی و میدان و فکر و بکرو دیگر جزء برنامه های غرفه های کودکان است..
در این غرفه نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه 2020 (معرفی دستاوردها و خدمات نظام اسلامی پس از انقلاب)، غرفه شهدای مقاومت و عکس یادگاری با سردار سلیمانی، معرفی موقوفات و برکات نیات پاک واقفین ارجمند و طرح‌هایی مثل مراکز افق، شمیم حسینی، تربیت حافظین قرآن کریم و غیره ... و نشانه (بررسی سبک زندگی شهدا به همراه معرفی امامزاده ها نیز جانمایی شده است.
.
در کنار برنامه‌‌های فرهنگی پذیرایی نیز از خواهران و برادران در مسیر راهپیمایی صورت خواهد گرفت.
خاطرنشان می‌شود در ایام دهه فجر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران جشن انقلاب اسلامی در 90 بقعه، زنگ انقلاب اسلامی در 30 مدرسه، برپایی 10 ایستگاه خدمات پزشکی و برگزاری 30 محفل انس با قرآن کریم را در برنامه‌های خود داشته است
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار