• امروز شنبه سوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری جشن انقلاب در ۹۰ امام‌زاده شاخص تهران/ نورافشانی بقاع شاخص در شب ۲۲ بهمن

برگزاری جشن انقلاب در ۹۰ امام‌زاده شاخص تهران/ نورافشانی بقاع شاخص در شب ۲۲ بهمن

عبداللهی با اعلام برگزاری جشن انقلاب در ۹۰ امام‌زاده شاخص استان تهران، گفت: نورافشانی و طنین بانگ الله‌اکبر در شب ۲۲ بهمن نیز در برخی بقاع متبرکه انجام می‌شود.

 دوشنبه 21 بهمن 1398   10  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، مجتبی عبداللهی با اشاره به برگزاری جشن انقلاب در امامزادگان شاخص استان تهران، اظهار کرد: این جشن ها در ۹۰ امامزاده شاخص استان تهران برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران در ادامه بیان کرد: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،۳۰ محفل انس با قرآن کریم در امامزادگان شاخص و آیین تجلیل از مقام شهدا در امامزادگانی که مقبره الشهدا در آنها هست، برگزار می شود.
وی اضافه کرد: ۱۰ ایستگاه خدمات پزشکی نیز با حضور پزشکانی که نذر وقف در بقاع متبرکه دارند، برپا می شود.
وی همچنین از برپایی غرفه های متنوع فرهنگی با برنامه های سرود، نقاشی و تئاتر توسط ادارات اوقاف تهران و در شهرستانهایی که برگزارکننده راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند، خبر داد و افزود: همزمان با ایام الله دهه فجر زنگ انقلاب توسط روحانیون در مدارس به صدا در آمد و برنامه سخنرانی با موضوع انقلاب اسلامی در مدارس در حال برگزاری است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران همچنین به نورافشانی در شب ۲۲ بهمن در برخی از امامزادگان استان تهران اشاره و خاطر نشان کرد: این برنامه به صورت متمرکز همزمان با شب اربعین شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و با حضور مداحان و شاعران انقلابی برگزار می شود. ضمن اینکه بانگ تکبیر الله اکبر ساعت ۲۱ با حضور اقشار مختلف مردم در امامزادگان شاخص استان تهران طنین انداز می شود.
همچنین ایستگاههای فرهنگی و پذیرایی در مسیر راه پیمایی باشکوه 22 بهمن که در خیابان انقلاب ضلع جنوب غربی دانشگاه تهران به نمایندگی ادارات اوقاف شهر تهران نبش خیابان 16 آذر دایر می باشد، غرفه های استکبار ستیزی ، دستاوردهای انقلاب ، کودک و سایر غرفه های مشاورره و پذیرایی و خدمت رسانی خواهد نمود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار