• امروز یک شنبه ششم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پایگاه جامع امامزادگان و بقاع متبرکه

کمک های نقدی

میز خدمت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گزارش تصویری از جلسه شورای اداری اوقاف تهران

گزارش تصویری از جلسه شورای اداری اوقاف تهران

جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران با حضور مسئولین ستادی، روسای ادارات در سالن اجتماعات اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران برگزار شد

 چهارشنبه 16 بهمن 1398   99  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران امروز شانزدهم بهمن ماه در سالن اجتماعات اوقاف استان برگزار شد.
این جلسه با حضور دکتر عبداللهی مدیر کل اوقاف وامورخیریه استان تهران برگزار شد که روسای ادارات اوقاف و امور خیریه استان تهران ، معاونین و مدیران ستادی اداره کل اوقاف و امور خیریه در آن حضور داشتند.
دکتر عبداللهی مدیر کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت :با توجه به گستردگی حوزه های اوقاف، مسئولین ادارات باید در ایام باقی مانده تا پایان سال عزم خود را جزم کرده تا با همدلی و همفکری در کنار هم به رفع مشکلات پرداخته و در راستای بهره وری موقوفات ، تکمیل اطلاعات و احیای موقوفات در سامانه جامع اهتمام بورزند.
عبداللهی لزوم پیگیری مستمر و همکاری بیش از پیش با نهادهای همسو را از روسای ادارات اجرایی مطالبه نمود و افزود:ضرورت دارد از ظرفیت عظیم موقوفات و بقاع متبرکه در افزایش خدمت رسانی به احاد مختلف جامعه بهره جسته و در فعالیتهای اجتماعی حضور جدی و مستمر داشته باشیم.
همچنین در این جلسه بر پاسخگویی بیش از پیش ادارات به مراجعین تاکید شد و مقرر شد که ادارات تابعه در این زمینه تا جایی که امکان آن وجود داشته در خدمت گذاری به ارباب رجوع اهتمام داشته باشند.
گفتنی است در این جلسه به موضوع برگزاری مراسم بزرگداشت حضرت ام البنین (س) و تکریم روز مادران و همسران شهدا در بقاع متبرکه تاکید شد.
همچنین در خصوص آزاد سازی زندانیان غیر عمد از محل منابع منطبق موقوفات و مشارکت عمومی و متولیان تاکید نمود.
در پایان مدیر کل اوقاف وامورخیریه استان تهران در مورد ویژه برنامه 22 بهمن ماه سال جاری یادآور شد: کلیه ادارات تابعه و دفاتر نمایندگی اوقاف وامورخیریه استان تهران بر خود وظیفه می دانند در راستای تبیین و نشر فرهنگ انقلابی در کشور با راه اندازی غرفه های فرهنگی و اجتماعی و در مسیرهای تعیین شده جهت هر چه باشکوهتر برگزار شدن مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خدمت رسانی نمایند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار