• امروز دوشنبه هفنم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

پایگاه جامع امامزادگان و بقاع متبرکه

کمک های نقدی

میز خدمت

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بقاع متبرکه باید نقطه پرگار فعالیت‌های اجتماعی در هر منطقه باشند/ از خادمان بقاع به دلیل کمک به سیل‌زدگان و برپایی مواکب در اربعین تشکر می‌کنم

بقاع متبرکه باید نقطه پرگار فعالیت‌های اجتماعی در هر منطقه باشند/ از خادمان بقاع به دلیل کمک به سیل‌زدگان و برپایی مواکب در اربعین تشکر می‌کنم

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه صبح امروز در همایش تخصصی هیئت‌امنای بقاع متبرکه بابیان این‌که بقاع متبرکه باید نقطه پرگار فعالیت‌های اجتماعی در هر منطقه باشند، گفت: از خادمان بقاع و هیئت‌امنای بقاع متبرکه به دلیل کمک به سیل‌زدگان و برپایی مواکب در اربعین تشکر می‌کنم.

 یک شنبه 12 آبان 1398   80  0      


به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، همایش تخصصی هیئت‌امنای بقاع متبرکه با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در سالن اجتماعات موزه ملی ایران برگزار شد.

دکتر خاموشی طی سخنانی در این همایش جایگاه هیئت‌امنای بقاع متبرکه را به‌عنوان کسانی که در خدمت خاندان عصمت و طهارت هستند، بسیار مهم و ارزشمند ارزیابی کرد و با اشاره به اجرای طرح افق در بقاع متبرکه گفت: بقاع متبرکه باید نقطه پرگار فعالیت‌های اجتماعی در هر منطقه باشند.

خاموشی به وجود ۸ هزار و ۵۰۰ بقعه ثبت‌شده در کشور اشاره کرد و افزود: بیش از هفتاد تا هشتاد درصد بقاع متبرکه در کشور ما این ظرفیت را دارند که کانون فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی منطقه خود باشند.

وی تصریح کرد:من در محضر شما از خادمان و هیئت‌امنای بقاع متبرکه به خاطر کمک به سیل‌زدگان تشکر می‌کنم. طبخ هزاران وعده غذا و توزیع هزاران قرص نان در میان سیل‌زدگان به کمک مردم با محوریت امامزادگان و بقاع متبرکه میسر شد.

خاموشی از هیئت‌امنای بقاع متبرکه به دلیل برپایی مواکب در راهپیمایی اربعین نیز تقدیر و تشکر کرد و یادآور شد: سازمان اوقاف امسال حدود ۱۰۷ موکب در داخل و خارج از کشور برپا کرد که همت والای دست اندرکاران بقاع متبرکه در خدمات‌رسانی به زائران مشهود بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار