• امروز شنبه هفدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مشرف شدن دو مسیحی به دین اسلام در امامزاده روح الله الحسنی (ع)

مشرف شدن دو مسیحی به دین اسلام در امامزاده روح الله الحسنی (ع)

همزمان با ایام محرم الحرام دو تن از اتباع مسیحی کشور نیجریه با مراجعه به آستان مقدس امامزاده روح الله (ع) به دین اسلام مشرف شدند

 یک شنبه 31 شهریور 1398   75  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، هم زمان با ایام محرم الحرام دو تن از اتباع مسیحی کشور نیجریه ضمن مراجعه به واحد مشاوره آستان مقدس امامزاده روح الله الحسنی علیه السلام، به دین مبین اسلام و مذهب حقه ی تشیع مشرف گردیدند.
این دو فرد نیجریایی پس از راهنمایی های چندین ساعته توسط مبلغین آستان، ضمن اقرار به شهادتین در کنار ضریح مطهر، نام های علی و مهدی را برای خود انتخاب نموده و جهت تحصیلات علوم دینی به جامعه المصطفی العالمیه معرفی گردیدند.
نکته جالب آنکه این دو شخص پس از عزیمت به کشور ایران و مشاهده تصویر رهبر معظم انقلاب در یکی از روزنامه های داخلی، و اطلاع از منش اسکتبارستیز معظم له، علاقه مند به پیگیری مکتب فکری ایشان شده و جهت کسب اطلاع از دیدگاه های ایشان با در دست داشتن همان عکس مذکور به واحد مشاوره آستان مراجعه نمودند.
لازم به ذکر است باتوجه به مراجعات مکرر گردشگران خارجی به آستان امامزاده روح الله الحسنی علیه السلام، هم اکنون تعدادی از خدام افتخاری مسلط به زبان های خارجه در واحد مشاوره آستان مشغول به فعالیت می باشند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار