• امروز شنبه سوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حرکت کاروان لبیک گویان حسینی در شهرستان لواسان

حرکت کاروان لبیک گویان حسینی در شهرستان لواسان

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لواسان گفت: عزاداران سیدالشهداء(ع) با برگزاری تجمع و حرکت به سوی میدان امام شهرستان لواسان، کاروان مسیر کربلا را به شکل نمادین شبیه سازی کردند.

 سه شنبه 12 شهریور 1398   80  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران امیرحسین ولی زاده رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لواسان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام محرم گفت: عصر روز گذشته 11 شهریور شاهد حرکت کاروان کربلا از مقابل اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لواسان به سمت میدان اصلی این شهرستان یعنی میدان امام خمینی(ره) بودیم.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لواسان بیان داشت: در این مراسم عزاداران کاروان لبیک گویان حسینی با مدیحه سرایی به عزاداری برای سیدالشهداء(ع) پرداخته و با طی کردن مسافتی در میدان امام این شهرستان تجمع کردند.
وی ادامه داد: همچنین حضور مداحان اهل بیت(ع)، سید مهدی میردامادی و روح الله بهنمی شور و عزای خاصی به این مراسم بخشید. در پایان این مراسم نیز عزادارن حیسنی از سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین احسان بی آزار تهرانی که از کارشناسان به نام در حوزه مذهب می باشد بهرمند شدند.
ولی زاده در پایان افزود: علاوه بر این مراسم در ضلع شمالی میدان امام خمینی(ره) نیز مراسم رونمایی از نقاشی بین الحرمین را داشتینم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار