• امروز شنبه سوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شمیم حسینی طرحی خلاق و نوآورانه است

شمیم حسینی طرحی خلاق و نوآورانه است

شایان محجوب غرفه دار نمایشگاه شمیم حسینی این نمایشگاه را نوآورانه دانست

 سه شنبه 12 شهریور 1398   80  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران،‌شایان محجوب ، غرفه دار نمایشگاه «شمیم حسینی» در امامزاده سید جعفر (ع) و سیده حمید خاتون (س) گفت: طرح « شمیم حسینی» طرح بسیار خوبی است و برای حسینیه ها و هیئت ها طرحی مطلوب است که بتوانند از طریق ان اقلام مورد نیاز خود را برای مراسمات عزاداری سیدالشهداء تهیه نمایند.
این غرفه دار با اشاره به اینکه بن کارت های در نظر گرفته شده برای هیات و حسینیه ها مخصوص خرید ارزاق می باشد بیان داشت: سازمان اوقاف و امور خیریه از محل نیات واقفین مبلغ 500 هزار تومان را به عنوان هدیه برای تهیه ارزاق در اختیار هیات و حسینیه ها قرارداده است. به عنوان یک غرفه دار در نمایشگاه شاهد مراجعه مدیران هیات و حسینیه ها برای تهیه لوازم الکتریکی و صوتی برای استفاده در مراسمات مذهبی بودم اما هنگامی که آنها متوجه می شدند که نمیتوانند از بن کارت هدیه خرید کنند از خرید خود منصرف شده و مجبور به خرید ارزاقی که شاید نیاز نداشتند می شدند.
وی در پایان ضمن تشکر از مسئولین برگزاری طرح شمیم حسینی تصریح کرد: این طرح یک کار نوآورانه و مطلوب است که ان شاالله در سال های آینده شاهد رفع نواقص و ضعف های آن باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار