• امروز شنبه سوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

کمک‌های نمایشگاه شمیم حسینی در پابرجاماندن هیات موثر است

کمک‌های نمایشگاه شمیم حسینی در پابرجاماندن هیات موثر است

مدیر هیئت بانوان بنی فاطمه گفت: برپایی اینگونه نمایشگاه ها بدلیل کمک مناسبی که به هیات می نماید می تواند در پابرجا ماند هیات و حسینیه ها بسیار موثر باشد.

 سه شنبه 12 شهریور 1398   58  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران ، لیلا کار آمد مدیر هیئت بانوان بنی فاطمه شهرستان زرندیه گفت: هیئت بنی فاطمه یک هیئت مختص خواهران است که از سال 94 فعالیت خود را در شهرستان زرندیه آغاز کرد.
وی در خصوص نمایشگاه شمیم حسینی و نحوه اطلاع از این نمایشگاه بیان داشت: از آنجایی که هیئت ما و شخص بنده به عنوان مدیر هیئت پیگیر نمایشگاه عطر سیب بودیم امسال نیز 10 پیش از فرارسیدن ایام محرم از طریق فضای مجازی پیگیر نمایشگاه عطر سیب شدم که با رصد اخبار متوجه شدم اداره اوقاف و امور خیریه در نظر دارد با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی نمایشگاهی را جایگزین عطر سیب نماید. به همین منظور با مراجعه به نهاد مربوط متوجه نمایشگاه شمیم حسینی شدم و از این طریق به اطلاع از برپایی محل های این نمایشگاه به امام زاده حمیده خاتون(ع) مراجعه کردم.
مدیر هیئت بانوان بنی فاطمه ادامه داد: برپایی اینگونه نمایشگاه ها و طرح ها بدلیل کمک مناسبی که به هیات می نماید می تواند در پابرجا ماند هیات و حسینیه ها بسیار موثر باشد.
کار آمد با اشاره به قیمت های اجناس در این نمایشگاه تصریح کرد: قیمت ها در این نمایشگاه خوب بوده و اجناس با تخفیفات خوبی به هیات و حسینیه ها ارائه می شود اما اگر تخفیفات بیشتری وجود داشت می توانستیم با بن کارت هدیه ارزاق مناسب تری را برای عزاداران سیدالشهداء تهیه کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این طرح در سال های آینده پخته تر شده و محل های بیشتری برای برپایی آن در نظر گرفته شود. همچنین از هیات و حسینیه ها در خواست دارم در پخش نذورات و تبرکی هایشان به گونه ای پیش بروند که نیازمندان واقعی از این نذورات بهرمند شودند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار