• امروز شنبه سوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نمایشگاه شمیم حسینی یک نمایشگاه منسجم و منظم است

نمایشگاه شمیم حسینی یک نمایشگاه منسجم و منظم است

مدیر حسینیه سلطان عشق اباعبدالله الحسین گفت: شمیم حسینی کار را برای هیات و حسینه ها تسهیل کرده و باعث شد تمام مراحل را بشکلی منسجم و منظم تا دریافت ارزاق پیش برود.

 دوشنبه 11 شهریور 1398   102  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهراحمید محمدجو مدیر هیئت سلطان عشق ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: حسینه سلطان عشق یک هیئت قدیمی است که به شکل مستمر و ثابت در تمامی مناسبت ها فعال بوده و چه در عزاداری ها و چه اعیاد در خدمت دوستداران اهل بیت(ع) می باشد.
محمدجو با اشاره به طرح شمیم حسینی و اجرای آن در قالب نمایشگاه و همچنین نحوه اطلاع از این طرح بیان داشت: باتوجه به اینکه هر سال هنگام فرارسیدن ایام محرم به سازمان تبلیغات اسلامی جهت ارائه مدرک و تایید آن مراجعه می کنیم توسط این سازمان از برگزاری نمایشگاه شمیم حسینی و بن کارت هدیه که از محل نیات واقفین برای هیات در نظر گرفته شده است مطلع شدیم و از آنجایی که حسینه ما در شمال غرب استان تهران واقع شده است به امام زاده حمیده خاتون(ع) مراجعه نموده و از بن کارت هدیه 500 هزارتومانی و نمایشگاه شمیم حسینی بهرمند شدیم.
وی در خصوص این طرح گفت: این طرح یک طرح بسیار مناسب و خوبی بود که از سوی سازمان اوقاف برای هیات و حسینیه ها به مرحله اجرا در آمد. سال های قبل نیز چنین طرحی با عنوان عطر سیب به اجرا درآمده بود اما مانند این طرح مناسب، مطلوب، منظم و باکیفیت نبود. این طرح کار را برای هیات و حسینه ها تسهیل کرده و باعث شد تمام مراحل را بشکلی منسجم و منظم تا دریافت ارزاق برای استفاده در هیات سیدالشهداء(ع) پیش برود.
محمدجو در پایان بیان داشت: امیدوار هستم جوانان و نوجوانان اهمیت بیشتری به هیات و حسینه های سیدالشهداء(ع) بدهند و کمتر به موبایل و شبکه های مجازی توجه کنند و قدری از وقت خود را در حسینه ها بگذرانند تا بتوانند از این طریق راه سیدالشهداء(ع) را بفهمند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار