• امروز یک شنبه سی و یکم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نمایشگاه شمیم حسینی یک نمایشگاه منسجم و منظم است

نمایشگاه شمیم حسینی یک نمایشگاه منسجم و منظم است

مدیر حسینیه سلطان عشق اباعبدالله الحسین گفت: شمیم حسینی کار را برای هیات و حسینه ها تسهیل کرده و باعث شد تمام مراحل را بشکلی منسجم و منظم تا دریافت ارزاق پیش برود.

 دوشنبه 11 شهریور 1398   38  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهراحمید محمدجو مدیر هیئت سلطان عشق ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: حسینه سلطان عشق یک هیئت قدیمی است که به شکل مستمر و ثابت در تمامی مناسبت ها فعال بوده و چه در عزاداری ها و چه اعیاد در خدمت دوستداران اهل بیت(ع) می باشد.
محمدجو با اشاره به طرح شمیم حسینی و اجرای آن در قالب نمایشگاه و همچنین نحوه اطلاع از این طرح بیان داشت: باتوجه به اینکه هر سال هنگام فرارسیدن ایام محرم به سازمان تبلیغات اسلامی جهت ارائه مدرک و تایید آن مراجعه می کنیم توسط این سازمان از برگزاری نمایشگاه شمیم حسینی و بن کارت هدیه که از محل نیات واقفین برای هیات در نظر گرفته شده است مطلع شدیم و از آنجایی که حسینه ما در شمال غرب استان تهران واقع شده است به امام زاده حمیده خاتون(ع) مراجعه نموده و از بن کارت هدیه 500 هزارتومانی و نمایشگاه شمیم حسینی بهرمند شدیم.
وی در خصوص این طرح گفت: این طرح یک طرح بسیار مناسب و خوبی بود که از سوی سازمان اوقاف برای هیات و حسینیه ها به مرحله اجرا در آمد. سال های قبل نیز چنین طرحی با عنوان عطر سیب به اجرا درآمده بود اما مانند این طرح مناسب، مطلوب، منظم و باکیفیت نبود. این طرح کار را برای هیات و حسینه ها تسهیل کرده و باعث شد تمام مراحل را بشکلی منسجم و منظم تا دریافت ارزاق برای استفاده در هیات سیدالشهداء(ع) پیش برود.
محمدجو در پایان بیان داشت: امیدوار هستم جوانان و نوجوانان اهمیت بیشتری به هیات و حسینه های سیدالشهداء(ع) بدهند و کمتر به موبایل و شبکه های مجازی توجه کنند و قدری از وقت خود را در حسینه ها بگذرانند تا بتوانند از این طریق راه سیدالشهداء(ع) را بفهمند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر