• امروز پنج شنبه چهاردهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

با حضور حجت‌الاسلام خاموشی؛ اختتامیه مسابقات قرآن استان تهران برگزار می‌شود

با حضور حجت‌الاسلام خاموشی؛ اختتامیه مسابقات قرآن استان تهران برگزار می‌شود

چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن استان تهران عصر امروز با برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی و تجلیل از برگزیدگان رشته‌های مختلف به کار خود پایان می‌دهد.

 دوشنبه 31 تیر 1398   54  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، مراسم اختتامیه چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی  عصر امروز، ۳۱ تیرماه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی خاموشی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و به منظور تجلیل از برگزیدگان این دوره از مسابقات برگزار می‌شود.
این مراسم از ساعت ۱۸ در دارالقرآن حکیمیه برپا خواهد شد و در آن از نفرات برتر رشته‌های هشت‌گانه این دوره از مسابقات در دو گروه بانوان و آقایان تجلیل می‌شود. قبل از آن نیز فینال رشته قرائت با حضور ۱۱ فینالیست‌ برپا می‌شود.
یادآور می‌شود، رقابت‌های بخش بانوان ۲۷ تیرماه و مسابقات بخش آقایان نیز از روز ۲۹ تیرماه آغاز شده و امروز پایان می‌یابد.
در این مسابقات مجموعاً ۳۱۳ شرکت‌کننده در هشت رشته قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل قرآن کریم،‌ حفظ ۲۰ جزء قرآن، حفظ ۱۰ جزء قرآن، حفظ پنج جزء، اذان (ویژه آقایان) و دعاخوانی به رقابت پرداختند.
همچنین روز گذشته در حاشیه این مسابقات از سال‌ها فعالیت و تلاش «عبدالرسول عبایی» پیشکسوت قرآنی کشورمان تجلیل به عمل آمد. وی علاوه بر تدریس در دانشگاه علوم قرآنی، سال‌ها ریاست هیئت داوران در مسابقات بین‌المللی و کشوری را بر عهده داشته است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار