• امروز دوشنبه بیست و نهم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

غبارروبي آستان امام­زادگان در دهه کرامت

غبارروبي آستان امام­زادگان در دهه کرامت

به مناسبت دهه کرامت و در روز تجليل از بقاع متبرکه و امام زادگان، امام زادگان ابوالحسن(ع) در شهرري و ابراهيم و اسماعيل(ع) در قلعه شيخ کهريزک غبارروبي شد.

 دوشنبه 17 تیر 1398   79  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ؛ رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان ري گفت: در این مراسم با حضور جمعی از ارادتمندان اهل بیت (ع) بقاع متبرکه امام زادگان در فضايي معنوي غبارروبي و با گلاب ناب شست و شو شد.
حجت الاسلام مرتضي صادقي اظهارداشت: در بخش ديگري از برنامه هاي ويژه دهه کرامت در شهرستان ري در روز 19 تير همايش دختران ري در امام زاده بي بي زبيده(س) در روز حجاب و عفاف برگزار مي شود.
وي افزود: جمعه 21 تير نيز همايش ياوران رضوي با حضور خادم­ياران حرم امام رضا(ع) از استان تهران در آستان شيخ صدوق (ره) برگزار خواهد شد.
صادقي يادآور شد: يکشنبه 23 تير نيز مراسم گشايش کلاس هاي تابستاني با مشارکت اداره تبليغات اسلامي ري به همراه تجليل از نفرات برتر مسابقات قرآني شهرستان در آستان امام­زاده عبدالله(ع) برگزار مي شود.
وي با بيان اينکه امروزه حضور در آستان امام­زادگان مانند گذشته صرفا براي زيارت نيست؛ از مردم خواست فرزندان خود را به سمت بقاع متبرکه راهنمايي کنند زيرا اکنون آستان امام زادگان با برنامه هاي خوب و جوان پسند فعاليت مي کنند.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان ري گفت: در تابستان برنامه هاي متنوعي در قالب طرح نشاط معنوي شامل کلاس هاي تفريحي،فرهنگي،قرآني،ورزشي و اردو اجرا مي شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار