• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گردهمایی ۷۰۰ بانوی مداح در امامزاده روح‌الله (ع)/ بزرگداشت رحلت حضرت خدیجه در ۴ امامزاده بازار

گردهمایی ۷۰۰ بانوی مداح در امامزاده روح‌الله (ع)/ بزرگداشت رحلت حضرت خدیجه در ۴ امامزاده بازار

مسئول فرهنگی و اجتماعی اوقاف ناحیه ۳ تهران از برگزاری مراسم بزرگداشت و تکریم ام المومنین(ع) حضرت حضرت خدیجه (س) در روز رحلت آن بانوی گرامی در ۴ امامزاده سید اسماعیل(ع)، سید ناصرالدین(ع)، زید(ع)، روح الله (ع) خبر داد.

 پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398   144  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران ،حجت‌الاسلام حمید نقوی مسئول فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ تهران گفت: مراسم بزرگداشت رحلت مادر امت حضرت خدیجه (س) در ۴ امامزاده این ناحیه برگزار می‌شود.
وی افزود: بزرگداشت و تکریم ام المومنین حضرت خدیجه(س) در روز رحلت آن بانوی بزرگوار در پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۸:۳۰ در امامزاده سید اسماعیل (ع) بازار برگزار خواهد شد که قرار است سخنران این مراسم که ویژه بانوان است سرکار خانم سالم استاد حوزه باشند.

مسئول فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ تهران تصریح کرد: مراسم وفات حضرت خدیجه (س) مادر امت با حضور بانوان محترمه با سخنرانی حجت‌الاسلام قائمی با نوای دلنشین کربلایی محمدرضا نورمحمدی فردا (پنج شنبه) ساعت ۱۹ در آستان مقدس امامزاده سید ناصرالدین (ع) برگزار خواهد شد.
حجت‌الاسلام نقوی اظهار داشت: مراسم سوگواری حضرت خدیجه کبری (س) هم در آستان مقدس امامزاده روح الله (ع) با حضور ۷۰۰ تن از بانوان مداح و روضه‌ خوان برگزار می‌شود.
وی درباره جزئیات مراسم امامزاده روح الله (ع) گفت: این مراسم که ویژه بانوان است هر ساله در این آستان برگزار می‌شود که قرار است در مراسم پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه مداحان خانم و روضه‌داران شهر تهران و اطراف آن در این آستان گرد هم بیایند و مرثیه خوانی کنند. همچنین سخنران این مراسم هم خانم عباسی استاد حوزه هستند و مهدی عادلی و محمد کرمانی 2 قاری ممتاز و بین‌المللی کشورمان هم حضار را به فیض کامل خواهند رساند.
مسئول فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ تهران خاطرنشان کرد: مرحله نهایی مسابقه مداحین برتر هم در مراسم فردا برگزار شده و ۳ مداح بانوی نمونه انتخاب خواهند شد. ضمن اینکه زائرین این آستان افطار میهمان سفره کریمانه اهل بیت خواهند بود.
حجت‌الاسلام نقوی افزود: مراسم ویژه ارتحال ام المومنین (ع) حضرت خدیجه (س) امروز (چهارشنبه) در آستان امامزاده زید و پس از نماز ظهر و عصر با سخنرانی حجت‌الاسلام اعلایی برگزار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار