• امروز شنبه هفدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعزام ۲۵۰ نفر از خدام اوقاف تهران به مناطق سیل‌زده

اعزام ۲۵۰ نفر از خدام اوقاف تهران به مناطق سیل‌زده

مدیرکل اوقاف استان تهران گفت: ۲۵۰ نفر از خدام امامزادگان و بقاع متبرکه استان و موقوفات استان تهران به مناطق سیل‌زده استان‌های خوزستان و لرستان اعزام شده‌اند.

 دوشنبه 23 اردیبهشت 1398   143  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، مجتبی عبداللهی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران  در مورد خدمات‌دهی اوقاف این استان به سیل‌زدگان استان‌های خوزستان و لرستان گفت: بعد از وقوع این حادثه با اقدامات صورت گرفته و الطاف الهی ۱۵۰ میلیارد ریال کمک از امامزادگان و موقوفات استان تهران به این مناطق ارسال شده است.که تامین هزینه‌های تهیه این اقلام از محل اجرای نیات واقفین و کمک‌های متولیان و واقفین خیراندیش و همچنین جمع‌آوری کمک‌های مردمی بوده است.

وی افزود:‌ ارسال اقلام بهداشتی، مواد غذایی، لوازم التحریر ، پوشاک و دیگر امکانات خدماتی بخشی از اجناس ارسالی به این مناطق بوده است. این در حالی است که ارقام عنوان شده با اجناسی که از سوی مردم تحویل امامزادگان و آستان‌های مقدس شده است متفاوت بوده و در آمارها منظور نشده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران تصریح کرد: برای خدمات‌دهی مطلوب به مردم سیل‌زده استان‌های خوزستان و لرستان ۲۷ موکب برپا شده است. ضمن اینکه با توجه به اینکه اوقاف استان تهران از سوی ستاد مدیریت بحران معین این استان‌ها شده است با برپایی این موکب‌ها تلاش کردیم برنامه‌ریزی و نظارت ویژه‌ای بر خدمات‌دهی به مردم سیل‌زده و توزیع اجناس داشته باشیم.

وی در پایان گفت: ۲۵۰ نفر از خدام امامزادگان و بقاع متبرکه استان و موقوفات استان تهران به مناطق سیل‌زده استان‌های خوزستان و لرستان اعزام شده‌اند که این کار به منظور کمک به خدمات‌دهی و خدمات‌رسانی به این مناطق بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار