• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز طرح توسعه آستان امامزاده هادی و بی‌بی‌زینب خاتون (ع) شهرری

آغاز طرح توسعه آستان امامزاده هادی و بی‌بی‌زینب خاتون (ع) شهرری

رئیس اوقاف شهرری از آغاز طرح توسعه آستان مقدس امامزاده هادی و بی‌بی‌زینب خاتون (ع) در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 شنبه 21 اردیبهشت 1398   132  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، حجت‌الاسلام مرتضی صادقی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرری گفت: طرح توسعه آستان مقدس امامزاده هادی و بی‌بی‌زینب خاتون (ع) در ماه رمضان آغاز خواهد شد.

وی در توضیح بیشتر افزود:‌ نقشه‌ها و طرح‌های توسعه این آستان در حال قطعی شدن است ضمن اینکه برای تبرک آغاز اجرای این پروژه بنا داریم در ماه ضیافت‌الله کلنگ عمرانی توسعه این آستان بر زمین زده شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرری گفت: در ضلع غرب آستان امامزاده هادی و بی‌بی‌زینب خاتون (ع) مسجد ماشاالله قرار داد که با اجرای این طرح، این مسجد هم توسعه پیدا کرده و قرار است ایوان آن به صحن و آستان مقدس امامزاده افزوده شود.

صادقی گفت: در کنار این امامزاده قبور مطهر 4 شهید همرزم از گروه فداییان اسلام (حزب موتلفه اسلامی) قرار دارد که قرار است با اجرای این طرح، قبور آنها هم بازسازی شود.

وی افزود: بانیان و خیرین زیادی برای توسعه آستان مقدس امامزاده هادی و بی‌بی‌زینب خاتون (ع) اعلام آمادگی کرده‌اند و اگر هم حزب مؤتلفه اسلامی علاقه‌مند به سامان کردن قبور شهدای خود است این آمادگی در اوقاف شهرری وجود دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرری در پایان گفت:‌ مردم مؤمن و علاقه‌مند به اهل بیت ارادت ویژه‌ای به آستان مقدس امامزاده هادی و بی‌بی‌زینب خاتون (ع) داشته و در طرح جامع توسعه این آستان کمک‌یار اوقاف بوده و هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار