• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برپایی سفره افطاری ساده در ۸ امامزاده شهرری

برپایی سفره افطاری ساده در ۸ امامزاده شهرری

رئیس اداره اوقاف شهرری از برپایی سفره افطاری ساده در ۸ امامزاده این شهرستان با استفاده از کمک‌های مردمی و بر اساس نیت واقفین خیراندیش خبر داد.

 شنبه 21 اردیبهشت 1398   180  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران، حجت‌الاسلام مرتضی صادقی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرری با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر برپایی سفرهای افطاری ساده در ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد: برهمین اساس برنامه‌های لازم صورت گرفت و این کار را با استفاده از کمک‌های مردم و همچنین نیت واقفین خیراندیش به‌منظور عمل به اجرای این توصیه دینی در دستور کار خود قرار داده‌ایم.
وی افزود: ‌این سفره افطاری ساده شامل نان، پنیر، خرما و چای است که پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا در برخی از آستان‌های مقدس امامزادگان شهرری برپا می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرری تصریح کرد:‌ این سفره افطاری در امامزاده ابوالحسن (ع)، امامزاده ابراهیم (ع)، بقعه شیخ صدوق، امامزاده عبدالله (ع)، بقعه جوانمرد قصاب، امامزاده سید ابراهیم و سید اسماعیل کهریزک (ع)، امامزاده شعیب (ع) فیروزآباد و امامزاده ابراهیم (ع) صالح‌آباد برقرار است.
صادقی تأکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و علاقه‌مندی مردم ‌هر شب از ساعت ۲۲ تا ۲۳ از شبکه قرآن و معارف سیما ویژه‌برنامه «عطر رمضان» به‌صورت زنده پخش می‌شود، البته سال گذشته هم‌چنین برنامه‌ای یک ماه میهمان مردم در ماه رمضان بود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از ویژه‌برنامه‌های ماه رمضان در شهرری مربوط به برگزاری جشن رمضان در امامزاده بی‌بی‌ زبیده (ع) است که هر شب برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار