• امروز چهارشنبه پنجم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مجتبی عبداللهی به عنوان مدیر کل جدید اوقاف و امور خیریه استان تهران معرفی شد

مجتبی عبداللهی به عنوان مدیر کل جدید اوقاف و امور خیریه استان تهران معرفی شد

مراسم معارفه مدیرکل جدید اوقاف و امورخیریه استان تهران صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسین روحانی نژاد رئیس هیئت فقهی حقوقی سازمان اوقاف و امور خیریه و علیرضا هوشیار معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی این سازمان برگزار شد.

 شنبه 25 اسفند 1397   1230  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ،مجتبی عبداللهی مدیرکل جید اوقاف و امور خیریه استان تهران در مراسم معارفه خود گفت: از اعتماد، حسن نیت و حسن ظن حجت الاسلام والمسلمین خاموشی ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه سپاسگزارم و امیدوارم با کار و تلاش جهادی و انقلابی بتوانم پاسخ اعتماد و اطمینان وی را داده و در نهایت از این مسئولیت سربلند بیرون بیایم.
وی تصریح کرد: معتقدم آنهایی که در سازمان اوقاف و امور خیریه فعالیت داشته و تلاش می‌کنند و نیات واقفین را به درستی و با دقت انجام میدهند از بندگان صالح شایسته و برگزیده خداوند هستند.
مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان تهران اظهار کرد: خدمت در امامزادگان و زیارتگاه ها در راستای نیت واقفین خیراندیش از اهمیت بالایی برخوردار است.
عبداللهی گفت: مردم ایران اسلامی و ولی نعمتان انقلاب بوده و هستند و مسئولین و کارمندان و خانواده‌های آنها در سازمان اوقاف در حال خدمت به این مردم هستند.
وی افزود: روش مدیریتی بنده در طول سمت‌های مختلفی که در طول انقلاب اسلامی پذرفته‌ام رفتار و کارهای صادقانه، شفاف و جهادی بوده است ضمن اینکه رویه و مشی کاری استفاده از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود است.
عبداللهی خاطرنشان کرد: تمام هم و غم خود را برای اجرای کارهای محوله در اوقاف استان تهران بر اساس اسناد بالادستی و سیاست‌های اعلامی از سوی ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه و برپایه قوانین و مقررات به کار خواهم بست.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران اظهار داشت: هدف گذاری و ریل‌گذاری کارها در آینده باید بر اساس گام دوم انقلاب اسلامی که از سوی مقام معظم رهبری تبیین شده است پیش برود.
عبداللهی در پایان اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد تحول در تمامی کارهای اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران خواهیم بود که باید در راستای تحولی که اخیرا حجت الاسلام خاموشی در سازمان اوقاف و امور خیریه به وجود آورده‌اند حرکت کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار