• امروز شنبه سوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

بهره‌برداری از مرکز تجاری امامزاده عمادالدین (ع) رباط کریم

بهره‌برداری از مرکز تجاری امامزاده عمادالدین (ع) رباط کریم

مسؤول فرهنگی و اجتماعی اوقاف رباط‌کریم از افتتاح مرکز تجاری وابسته به امامزاده عمادالدین (ع) این شهرستان در دهه فجر خبر داد و گفت: توسعه این بخش به منظور هزینه‌کرد در امورات فرهنگی آستان صورت گرفته است.

 شنبه 22 دی 1397   41  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ،مهدی زارعی مسؤول فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه رباط‌کریم  اظهار داشت: عملیات احداث مرکز تجاری وابسته به آستان مقدس امامزاده عمادالدین (ع) این شهرستان به‌عنوان یکی از موقوفه‌های این آستان به‌زودی پایان می‌یابد.
وی درباره پیشرفت فعلی این پروژه افزود: این پروژه هم‌اکنون دارای پیشرفت ۹۵ درصدی است و امیدواریم در بهمن‌ماه و همزمان با دهه فجر بهره‌برداری از آن صورت گیرد.
مسؤول فرهنگی و اجتماعی اوقاف رباط کریم با بیان اینکه زمین این موقوفه از زمین‌های امامزاده است که در آن مرکز تجاری با مساحت حدود ۱۵۰۰ مترمربع احداث شده تصریح کرد: این مرکز تجاری در ضلع جنوب شرقی امامزاده عمادالدین (ع) و روبروی دفتر اوقاف رباط‌کریم قرار دارد.
زارعی اظهار داشت: هم‌اکنون نصب در و پنجره‌ها و کارهای نازک‌کاری ساختمان در حال انجام است که به‌زودی تکمیل شده و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار