• امروز چهارشنبه پنجم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بهره‌برداری از مرکز تجاری امامزاده عمادالدین (ع) رباط کریم

بهره‌برداری از مرکز تجاری امامزاده عمادالدین (ع) رباط کریم

مسؤول فرهنگی و اجتماعی اوقاف رباط‌کریم از افتتاح مرکز تجاری وابسته به امامزاده عمادالدین (ع) این شهرستان در دهه فجر خبر داد و گفت: توسعه این بخش به منظور هزینه‌کرد در امورات فرهنگی آستان صورت گرفته است.

 شنبه 22 دی 1397   65  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ،مهدی زارعی مسؤول فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه رباط‌کریم  اظهار داشت: عملیات احداث مرکز تجاری وابسته به آستان مقدس امامزاده عمادالدین (ع) این شهرستان به‌عنوان یکی از موقوفه‌های این آستان به‌زودی پایان می‌یابد.
وی درباره پیشرفت فعلی این پروژه افزود: این پروژه هم‌اکنون دارای پیشرفت ۹۵ درصدی است و امیدواریم در بهمن‌ماه و همزمان با دهه فجر بهره‌برداری از آن صورت گیرد.
مسؤول فرهنگی و اجتماعی اوقاف رباط کریم با بیان اینکه زمین این موقوفه از زمین‌های امامزاده است که در آن مرکز تجاری با مساحت حدود ۱۵۰۰ مترمربع احداث شده تصریح کرد: این مرکز تجاری در ضلع جنوب شرقی امامزاده عمادالدین (ع) و روبروی دفتر اوقاف رباط‌کریم قرار دارد.
زارعی اظهار داشت: هم‌اکنون نصب در و پنجره‌ها و کارهای نازک‌کاری ساختمان در حال انجام است که به‌زودی تکمیل شده و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار