• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مراسم تشت‌گذاری و سیاه پوش کردن بقاع مبترکه شهرستان ملارد

مراسم تشت‌گذاری و سیاه پوش کردن بقاع مبترکه شهرستان ملارد

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد گفت: بقاع متبرکه در ایام خاص سال به خصوص ماه محرم و صفر مأمن و پناهگاه عاشقان حسینی هستند. به همین دلیل نمادهای عزاداری و آمادگی بقاع متبرکه برای پذیرایی از مردم در این ایام اهمیت بسزایی دارد.

 دوشنبه 19 شهریور 1397   83  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران،در آستانه دهه او ل محرم، حجت الاسلام والمسلمين محمد سليمي رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد خاطرنشان کرد: بقاع متبرکه در ایام خاص سال به خصوص ماه محرم و صفر مأمن و پناهگاه عاشقان حسینی هستند. به همین دلیل نمادهای عزاداری و آمادگی بقاع متبرکه برای پذیرایی از مردم در این ایام اهمیت بسزایی دارد.

 وی در ادامه افزود: امامزاده بي بي سكينه (س) كه دختر گرامی امام موسی كاظ م (ع) و خواهر بزرگوار امام رضا (ع) است به عنوان امامزاده  شاخص در منطقه غرب استان تهران مطرح است كه شهروندان اقبال و ارادت ويژه ای نسبت به اين معصوم و مكان مقدس دارند.

حجت السلام و المسلمین سلیمی تشریح کرد: مراسم تشت گذاری و سیاه پوش کردن بقاع متبرکه شهرستان با حضور عاشقان حسینی و مسئولان ذی‌ربط در سطح شهرستان برگزار شد.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد گفت: همچنین همایش وقف و روحانیون در روز شنبه 17 شهریورماه با محوریت واقعه عاشورا در این شهرستان برگزار شد. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار