• امروز سه شنبه بیست و نهم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

حرکت کاروان لبیک یا حسین در شهرستان لواسان

حرکت کاروان لبیک یا حسین در شهرستان لواسان

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لواسان گفت: مراسم لبیک یا حسین(ع) با حرکت کاروان عاشورایی از میدان به سمت امامزاده عبداله (ع) جایئج فردا برگزار خواهد شد.

 دوشنبه 19 شهریور 1397   95  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین مهدی زینلی گفت: مراسم استقبال از فرهنگ عاشورا در این ایام تحت عنوان همایش لبیک یا حسین(ع) در این شهرستان نیزبرگزار می‌شود.

 وی افزود: ارادت و عشق به امام حسین (ع) در قلوب تمام شیعیان وجود دارد و این مراسم گوشه‌ای از شور و عشق حسینی در جامعه ایران است.

 حجت الاسلام و المسلمین زینلی تشریح کرد: مراسم لبیک یا حسین(ع) با حرکت کاروان عاشورایی از میدان به سمت امامزاده عبداله (ع) جایئج فردا برگزار خواهد شد.

 وی خاطرنشان کرد: هملیش شیرخوارگان حسینی نیز در مصلی این شهرستان با حضور شیرخوارگان و خانواده‌های ایشان هر ساله برگزار می‌شود و نمادی از مظلومیت اهل بیت (ع) و دشواری‌های راه استقامت و پایداری در راه حق است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لواسان همنین بیان کرد: مراسم اطعام عزاداران حسینی در حسینیه‌های شورکاب، توک مزرعه و ... در این ایام طبق سنت‌های عاشورایی صورت خواهد گرفت.

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار