• امروز دوشنبه بیست و هشتم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

تغییرات در ساعات برگزاری مراسم عزاداری در امامزاده اسماعیل(ع) فیروزکوه

تغییرات در ساعات برگزاری مراسم عزاداری در امامزاده اسماعیل(ع) فیروزکوه

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه خبر داد: اهمیت مراسم برگزار شده در این ایام به حضور حداکثری افراد و تداوم فرهنگ عاشوراست. بنابراین باید تدابیری اندیشیده شود که همه مردم بتوانند از مراسم برگزار شده به نحو احسن بهره ببرند و در این ثواب معنوی سهیم شوند.

 دوشنبه 19 شهریور 1397   97  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران، حجت‌السلام عطاالله اسفندیار رئیس اداره اوقاف فیروزکوه   رییس اداره شهرستان فیروزکوه در تشریح مراسم مذهبی ویژه دهه اول محرم گفت:به د لیل شرایط خاص اقلیمی شهرستان فیروزکوه، امسال تغییر و تحولات عمده‌ای در نحوه برگزاری مراسم دهه اول محرم ایجاد شده است.

 وی در همین راستا افزود: اهمیت مراسم برگزار شده در این ایام به حضور حداکثری افراد  و تداوم فرهنگ عاشوراست. بنابراین باید تدابیری اندیشیده شود که همه مردم بتوانند از مراسم برگزار شده به نحو احسن بهره ببرند و در این ثواب معنوی سهیم شوند.

 حجن الاسلام و المسلمین اسفندیار خاطرنشان کرد: مراسم عزاداری و سخنرانی مذهبی در این شهرستان در امامزاده شاخص آن یعنی امامزاده اسماعیل(ع) برگزار خواهد شد و بنا به اقدامات و تهمیدات اندیشیده شده، مراسم از ساعت 6 عصر تا نماز مغرب و عشاء شامل مداحی و سخنرانی مذهبی بوده و بعد از نماز جماعت نیز سخنرانی مذهبی را خواهیم داشت.

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار