• امروز جمعه بیست و سوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

آموزش قصه‌های قرآنی به زبان انگلیسی در طرح نشاط معنوی

آموزش قصه‌های قرآنی به زبان انگلیسی در طرح نشاط معنوی

مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه غرب استان تهران: آموزش قصه‌های قرآنی به کودکان و نوجوانان یکی از برنامه‌های طرح نشاط معنوی است که همه ساله در تابستان در بقاع متبرکه برگزار می‌شود.

 شنبه 16 تیر 1397   39  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، حجت الاسلام محمد لباس دوخت مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه غرب تهران در مورد طرح نشاط معنوی ابراز داشت: این طرح قرار است از شانزدهم تیرماه تا پایان مرداد ماه در غرب استان تهران در چهار امامزاده (امامزاده حسن (ع)، امامزاده معصوم(ع)، امامزاده عبدالله(ع) و بقعه شیخ عبدالله طرشتی برگزار شود.
وی ادامه داد: کلاس‌های طرح نشاط معنوی شامل موضوعات قرآنی دینی ورزشی و آموزشی برای تمام اقشار جامعه است؛ از کودک و نوجوان گرفته تا افراد بزرگسال و بالغ.
حجت الاسلام لباس دوخت همچنین در مورد آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان گفت: در طرح نشاط معنوی قصه های قرآنی به زبان انگلیسی ترجمه شده و به کودکان آموزش داده می‌شود؛ در واقع با این کار دو هدف آموزش زبان انگلیسی و بیان قصه های قرآن دنبال می‌شود.
وی همچنین در مورد تعداد شرکت کنندگان در این چهار امامزاده اظهار داشت: بانوان استقبال بیشتری از این طرح داشته اند و نزدیک به ۵۰۰ نفر در این کلاس ها ثبت نام کرده اند.البته تعداد آقایان نزدیک به چهار صد نفر است.
لباس دوخت همچنین در پایان به جوایز این طرح اشاره داشت و گفت: در انتهای این طرح آزمونی از شرکت کنندگان گرفته می شود و به نفرات برتر جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ طرح نشاط معنوی در بسیاری از امامزادگان استان تهران برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار