• امروز جمعه بیست و سوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

نشست صمیمانه مدیران اوقاف استان تهران با مدیران شرکت چاپ و انتشارات

نشست صمیمانه مدیران اوقاف استان تهران با مدیران شرکت چاپ و انتشارات

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تهران به همراه جمعی از مدیران اوقاف و امور خیریه این استان امروز با حضور در شرکت چاپ و انتشارات ضمن بررسی راه‌های همکاری و تعاملات به ویژه در حوزه قران کریم از این بخش‌های مختلف این شرکت بازدید کردند.

 سه شنبه 25 اردیبهشت 1397   92  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، قدرت‎الله جنگروی مدیر عامل شرکت چاپ و انتشارات با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات این شرکت در حوزه چاپ و نشر انواع کتاب‌ها به ویژه قرآن کریم و دیگر مقولات چاپی از آمادگی این شرکت برای تامین نیازهای قرآنی تمام مجموعه‌های وابست به اوقاف در سراسر کشور خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا محمدزاده مدیر کل اقاف و امور خیریه استان تهران هم در این نشست با اشاره به زمینه‌های خوب همکاری به‌ویژه در حوزه قرآن کریم از آمادگی این اداره کل برای توسعه همکاری‌های خبر داد.

محمدزاده با اشاره به ضرورت توسعه فرهنگ قرآنی در کشور، فعالیت در حوزه قرآن کریم را یکی از نعمات خداوند به ملت بزرگ ایران و به‌ویژه خانواده بزرگ اوقاف و امور خیریه دانست.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تهران و مدیران این استان در پایان این نشست از بخش‌های مختلف شرکت چاپ و انتشارات شامل بخش‌های لیتوگرافی، چاپ وصحافی بازدید کرده و از نزدیک بافعالیت‌های چاپی این شرکت به‌ویژه در حوزه قرآن کریم آشنا شدند.

.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار