• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

ظرفیت‌سنجی گردشگری مذهبی در استان تهران انجام می‌شود

ظرفیت‌سنجی گردشگری مذهبی در استان تهران انجام می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت : گردشگری مذهبی در بقاعی که از یک طرف فضای پیرامونی آن‌ها، این اقتضا را داشته باشند و از سوی دیگر شئونات بقاع متبرکه حفظ شود، انجام می‌شود.

 سه شنبه 25 اردیبهشت 1397   59  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران حجت‌الاسلام و‌المسلمین غلامرضا محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تهران، با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری مذهبی در استان اظهار داشت: گردشگری مذهبی در بقاعی که از یک طرف فضای پیرامونی آن‌ها، این اقتضا را داشته باشند و از سوی دیگر شئونات بقاع متبرکه حفظ شود، انجام می‌شود.
وی بیان کرد: به شرط تحقق این دو موضوع با کسانی که علاقمند به اجرای طرح‌های گردشگری در بقاع متبرکه هستند مشارکت می‌کنیم و با آن‌ها جهت انجام پروژه همکاری لازم را به عمل می‌آوریم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران با اشاره به ظرفیت گردشگری مذهبی در شهرستان‌های استان تهران افزود: در شهرستان‌هایی از جمله لواسان، دماوند، ورامین، شهریار و شهرری ظرفیت‌های خوبی برای توسعه گردشگری مذهبی وجود دارد.
محمدزاده در مورد گردشگری مذهبی در شهر تهران تصریح کرد: در شهر تهران ظرفیت زیادی در این زمینه وجود ندارد، البته در بقعه عینعلی و زینعلی(ع) در بوستان نهج‌البلاغه شهرداری اقداماتی را انجام داده، ضمن اینکه با بحث تهرانگردی که در سه سال انجام شده بقعه‌گردی هم مورد توجه قرار گرفته و این امر محقق شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امسال در زمینه گردشگری مذهبی در شهرستان‌های استان تهران ظرفیت‌سنجی لازم انجام می‌شود تا بعد از مطالعات و بررسی‌های لازم وارد فاز اجرایی آن شویم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار