• امروز جمعه بیست و سوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

کمیته طه در سی‌ و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم فعال خواهد بود

کمیته طه در سی‌ و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم فعال خواهد بود

رئیس کمیته طه در ستاد سی‌ و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم گفت: این کمیته همچون دوره های گذشته مسابقات بین المللی قرآن کریم در بخش های مختلف در زمینه مدعوین، پشتیبانی و تبلیغات فعال خواهد بود.

 دوشنبه 27 فروردین 1397   37  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ،حجت الاسلام و المسلمین محمد زاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران و رئیس کمیته طی مسابقات بین المللی قرآن کریم با اشاره به برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات بین ‏المللی قرآن کریم گفت: این مسابقات از 30 فروردین ماه تا 7 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود.
وی گفت: امسال شاهد برگزاری ۵ مسابقه بین المللی به شکل همزمان هستیم که این مساله در بین کشورهای اسلامی بی نظیر است؛ از جمله این مسابقات می توان به برگزاری مسابقات بین المللی طلاب جهان اسلام اشاره کرد که سال گذشته در قم برگزار شد؛ امسال ۴۴ کشور برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردند.
محمدزاده با اشاره به اینکه همچون دوره های گذشته اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران در ستاد برگزاری مسابقات، مسئولیت کمیته طه را برعهده خواهد داشت، تصریح کرد: این کمیته در بخش های مختلف دعوت از مدعوین، پشتیبانی و تبلیغات به ارائه خدمات خواهد پرداخت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران و رئیس کمیته طی مسابقات بین المللی قرآن کریم با بیان اینکه با ابلاغ ستاد عالی برگزاری مسابقات جلسات کمیته طه در حال برگزاری است، تصریح کرد: کمیته طه سه مرحله قبل از برگزاری، حین و بعد از برگزاری مسابقات را برای کارهای خود برنامه‌ریزی کرده است.
وی از برگزاری محفل انس با قرآن در امامزادگان استان تهران با حضور قاریان برجسته بین‌المللی و داخلی خبر داد و افزود: هماهنگی‌های لازم با جامعه قرآنی، مرتبطان وقف و شرکت‌کنندگان در طرح تربیت حافظان قرآن جهت بهره‌مندی از این طرح صورت گرفته است.
محمدزاده در پایان خاطرنشان کرد: افتخار تمامی همکاران ما در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، خادمی قرآن کریم است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار