• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

عنوان طرح «آرامش بهاری» سازمان اوقاف برگرفته از سخنان بنیان‌گذار انقلاب است

عنوان طرح «آرامش بهاری» سازمان اوقاف برگرفته از سخنان بنیان‌گذار انقلاب است

مسئول فرهنگی اوقاف غرب تهران با اشاره به اجرای طرح «آرامش بهاری» در ۶ سال اخیر از سوی این سازمان گفت:‌ عنوان این طرح برگرفته از سخنان بنیان‌گذار انقلاب اسلامی است و این سازمان می‌کوشد میزبان خوبی از زائران باشد.

 سه شنبه 22 اسفند 1396   58  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ،حجت‌اسلام محمد لباس‌دوخت  با اشاره به اجرای طرح «آرامش بهاری» در 6 سال اخیر توسط سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: عنوان طرح «آرامش بهاری» برگرفته از سخنان حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی است که ایشان فرمودند مردم باید در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه در آرامش باشند.

وی افزود: در راستای فرامین مقام معظم رهبری که باید بقاع متبرکه و امامزادگان به قطب فرهنگی تبدیل شوند طرح آرامش بهاری توسط سازمان اوقاف و امور خیریه برنامه‌ریزی و به مدت 6 سال پیاپی اجرا شده است.

مسئول فرهنگی اوقاف غرب تهران تصریح کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران در طول سال‌های اخیر برنامه‌ریزی دقیقی را برای آرامش زائران و همچنین اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و مذهبی در دستور کار خود قرار داده است. ضمن اینکه دستورات لازم توسط مدیرکل استان مبنی بر خدمت‌رسانی به زائرین و استقبال و بدرقه آنها صورت گرفته است.

وی افزود: 92 بقعه متبرکه و امامزاده واجب التعظیم در حوزه استحفاظی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران میزبان زائرین عزیز است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار