• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

توزیع اقلام فرهنگی از سوی غرفه اوقاف شمیرانات بین راهپیمایان تهرانی

توزیع اقلام فرهنگی از سوی غرفه اوقاف شمیرانات بین راهپیمایان تهرانی

مسئول فرهنگی اوقاف شمیرانات از توزیع اقلام فرهنگی از سوی غرفه اوقاف شمیرانات بین راهپیمایان تهرانی خبر داد.

 چهارشنبه 25 بهمن 1396   50  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، حجت‌الاسلام مهدی زینلی گفت: مدیران و کارمندان اداره اوقاف و امور خیریه شمیرانات همراه با امت انقلابی ایران اسلامی، در مراسم جشن سالگرد انقلاب حضور پیدا کرده که در همین راستا خدام آستان مقدس غرفه‌ای را همراه با برنامه‌های متنوع فرهنگی و پذیرایی برپا کردند.
وی افزود: اقلام فرهنگی از سوی غرفه اوقاف شمیرانات بین راهپیمایان تهرانی توزیع شد.
مسئول فرهنگی اوقاف شمیرانات افزود: این غرفه در خیابان آزادی توانست ضمن پذیرایی راهپیمانان عزیز حاضر در مراسم جشن 22 بهمن اقلام فرهنگی بین آنها توزیع کند.وی تصریح کرد: در این غرفه برنامه‌های شاد ویژه کودکان و نوجوانان برگزار شد.
حجت‌الاسلام زینلی خاطرنشان کرد: مدیران و کارمندان اداره اوقاف و امور خیریه شمیرانات همراه با امت انقلابی ایران اسلامی، در مراسم جشن سالگرد انقلاب حضور پیدا کرده که در همین راستا خدام آستان مقدس غرفه‌ای را همراه با برنامه‌های متنوع فرهنگی و پذیرایی برپا کردند.
وی افزود: این غرفه در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن‌ماه در مسیر راهپیمایی از ساعت 9 صبح پذیرای حضور پرشور مردم مومن و ولایتمدار بود.مسئول فرهنگی اوقاف شمیران تصریح کرد: حجت‌الاسلام غلامرضا محمدزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران و همچنین حجت‌الاسلام مجید کیایی با حضور در این غرفه از نزدیک با فعالیت‌ها آشنا شدند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار