• امروز سه شنبه یکم آبان 1397 

اخبار سازمان اوقاف

رمز پیروزی و بقای انقلاب از نگاه امام خمینی (ره)، خالص کردن انگیزه‌ها و وحدت کلمه مردم بوده است.

رمز پیروزی و بقای انقلاب از نگاه امام خمینی (ره)، خالص کردن انگیزه‌ها و وحدت کلمه مردم بوده است.

عضو حقوقدان شورای نگهبان با بیان اینکه آنچه انقلاب را تهدید می‌کند دشمن خارجی نیست، گفت: تهدید اصلی، فراموش کردن هدف و گرفتار شدن در دام خودخواهی‌های فردی و گروهی است.

 دوشنبه 23 بهمن 1396   47  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران، محسن اسماعیلی در مراسم جشن انقلاب حقوقدانان بسیجی در امامزاده روح الله(ع) که به همت اداره اوقاف و اور خیریه شرق و جنوب تهران برگزار شده بود، گفت: از منظر آموزه‌های قرآنی، خودخواهی‌های فردی و گروهی موجب اختلاف و از بین رفتن نیرو و اقتدار مسلمانان می‌شود.
وی با اشاره به فرازهایی از وصیت نامه امام خمینی (ه)، اظهار داشت: رمز پیروزی و بقای انقلاب از نگاه امام خمینی (ره)، خالص کردن انگیزه‌ها و وحدت کلمه مردم بوده است.
عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: حصول وحدت هم نیازمند محور و معیار است و به گفته امام علی علیه السلام، امامت و رهبری محور وحدت جامعه اسلامی است.
اسماعیلی افزود: بنابراین تکلیف امروز و هر روز آنان که به حاکمیت الله دلبسته‌اند، آن است که اولاً به جای خودخواهی، خودسازی کنند و ثانیاً حول محور رهبری گرد هم آیند و از اختلاف به هر بهانه‌ای اجتناب کنند.
عضو حقوقدان شورای نگهبان با تاکید بر اینکه با حفظ مرزبند‌ی‌‌ها هم می‌توان برادر بود و بر مشترکات تاکید داشت، یادآور شد: علاوه بر این، باید به دنبال جذب افراد و تربیت کادر انقلابی بود، و این بدون اعتماد به نسل جوان و میدان دادن به آنها ممکن نیست.
وی افزود: همه باید بدانیم که انقلابی بودن و حتی انقلابی ماندن مهم نیست بلکه انقلابی ساختن مهم است.
محسن اسماعیلی در پایان تاکید کرد: شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، پایین ترین درجه شکر نعمت انقلاب اسلامی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار