• امروز شنبه پنجم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برپایی اردوهای متنوع درون‌ و برون‌شهری در طرح نشاط معنوی ویژه نوجوانان زیر ۱۸ سال

برپایی اردوهای متنوع درون‌ و برون‌شهری در طرح نشاط معنوی ویژه نوجوانان زیر ۱۸ سال

مسئول فرهنگی اوقاف جنوب غرب تهران گفت: کلاس‌های مذهبی، دینی، فرهنگی و زبان‌های خارجی در طرح نشاط معنوی در سال جاری ویژه نوجوانان زیر ۱۸ سال در نظر گرفته شده است.

 شنبه 24 تیر 1396   285  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران ، حجت‌الاسلام سیدبهلول موسوی در مورد مهمترین برنامه‌های اداره اوقاف جنوب غرب تهران گفت: از اهم کارها و برنامه‌های این اداره اوقاف برنامه‌ریزی برای پر کردن ایام فراغت دانش‌آموزان و نونهالان در ایام تابستان است. 

وی افزود: باید به هر طریق ممکن، دانش‌آموزان، نونهالان، نوجوانان و جوانان را جذب و با برنامه‌های انگیزشی، متنوع و به روز تلاش شود تا ایام فراغت آنها با بهترین خدمات پر شود. 

مسئول فرهنگی اجتماعی اوقاف جنوب غرب تهران تصریح کرد:‌ امسال مانند سنوات گذشته، طرح نشاط معنوی با برنامه‌ریزی خاصی در امامزادگان و بقاع متبرکه برگزار می‌شود و تنها تغییر خاص صورت‌گرفته نسبت به سال‌های گذشته، در مورد جامعه هدف است که سال جاری این جامعه زیر 18 سال در نظر گرفته شده است. 

وی افزود: تلاش شده تا در طرح نشاط معنوی که در امامزادگان و بقاع متبرکه حوزه استحفاظی اداره اوقاف جنوب غرب تهران برنامه‌های متنوعی اجرایی شود و به همین دلیل می‌کوشیم تا قدم به قدم براساس منویات مقام معظم رهبری در جهت قطب فرهنگی شدن این اماکن مذهبی تلاش کنیم. 

حجت‌الاسلام موسوی اظهار داشت: معنای قطب فرهنگی شدن آن است که جدای از سن و سال بتوانیم هر مشکل معنوی و خلأ فرهنگی خود را در اولین امامزاده و نزدیکترین بقاع متبرکه در محل زندگی خود جویا و ضمن ارائه آن مشکل، به مسئولان و کارشناسان آن را حل کنم. 

وی گفت: از تمام نوجوانان و جوانان دعوت می‌کنم تا با فراغ بال خاطر و ضمن اطمینان به خادمان خود در اداره اوقاف مشکلات معنوی و فرهنگی خود را مطرح و راه‌های رفع آن را پیدا کنند. 

مسئول فرهنگی اداره  اوقاف جنوب غرب تهران افزود: امسال طرح تابستانی نشاط معنوی به بهترین نحو ممکن و به شکل عالی و مدون برنامه‌ریزی شده و هم‌اکنون در حال برگزاری است که بر همین اساس اردوهای درون‌شهری، برون‌شهری، زیارتی و تفریحی در نظر گرفته است. 

مسئول فرهنگی اداره  اوقاف جنوب غرب تهران در پایان تصریح کرد: برگزاری کلاس‌های مذهبی، دینی، فرهنگی و زبان‌های خارجی در طرح نشاط معنوی در سال جاری در نظر گرفته شده و به همین دلیل از جوانان و نوجوانان می‌خواهم تا ضمن حضور در امامزادگان و بقاع متبرکه از کلاس‌های متنوع برنامه‌ریزی شده استفاده و بهره ببرند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار