• امروز سه شنبه بیست و نهم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 فراخوان مسابقه ارسال تصاویر از مسابقات بین المللی قرآن کریم از سال 1360   تا کنون

شماره حساب  آزادی زندانیان غیر عمد

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

معرفی برگزیدگان مسابقات قرآن کریم مناطق تهران

معرفی برگزیدگان مسابقات قرآن کریم مناطق تهران

برگزیدگان مسابقات قرآن کریم مر حله شهرستانی تهران معرفی شدند

 شنبه 8 مهر 1391   2325  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، در روز پنج شنبه سومین روز از رقابتهای مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی نفرات برتر معرفی شدند.
بنا بر این گزارش در سومین روز از مسابقات قرآن کریم در امامزادگان سید جعفر(ع) و سیده حمیده خاتون(س)، در بخش خواهران مقطع شکوفه ها ، رشته حفظ 1 جزء میسا اوتاری، زهرا شریفی و فاطمه مرندی در رشته حفظ5/2 جزء سارا جعفری، زهرا فضلی و فاطمه آقا جانی، در رشته حفظ 5 جزء کوثر درویشی و مهدیه سرلک به ترتیب رتبه برتر را کسب نمودند.
در مقطع بزرگسال رشته حفظ 10 جزء آرزو اسلامی، مریم السادات کفایی و سمانه حسین پور، در رشته حفظ 20 جزء نرگس فرقانی ، نرگس بهروان و مریم پرکره، در رشته حفظ کل رقیه السادات موسوی، لیلا علمی انواری و مریم غفاری راد، در رشته ترتیل بزرگسال مریم حیدری ، نرگس کریمی و زهرا زرگر، در رشته قرائت سمانه کوچکی و فاطمه ملا نوری به ترتیب حائز رتبه برتر شدند.
این گزارش حاکی است در روز جمعه چهارمین روز از مسابقات قرآن کریم در امامزاده حسن(ع) جنوب تهران ، در بخش خواهران مقطع شکوفه ها در رشته حفظ 1 جزء زینب پناهی ، فاطمه میرزایی و انسیه جلالی، در رشته 5/2 جزء فائزه جهانگردی، فاطمه مرادی و مائده شریفی، در رشته حفظ 5 جزء زینب عبداللهی،مبیناآقایی و زهرا داوودی، در رشته حفظ 10 جزء مریم شعبانی و مهدیه ابراهیمی، در رشته حفظ کل زهرا فودازی و غزاله غلامی به ترتیب حائز رتبه برتر شدند.
در مقطع بزرگسال در رشته قرائت مریم منصوریان فر، در رشته ترتیل لیلا حیدری، سارا توسلی و حورا سلیمانی، در رشته حفظ کل اکرم زاهد، فائزه پارسا و عاطفه اکبریان، در رشته حفظ 20 جزء مرضیه حسینی ، نعیمه وفادار و فاطمه استاد معمار، در رشته حفظ 10 جزء نفیسه رضایی، زینب امامی و فریده صدفی به ترتیب رتبه برتر را کسب کردند.
همچنین در روز چهارشنبه دومین روز ازمسابقات قرآن کریم در امامزاده سید ناصرالدین در بخش برادران مقطع شکوفه ها ، رشته قرائت امیر حسین حیدری و محمد رضا زاهدی به ترتیب رتبه اول و دوم، علیرضا حیدریان و صادق قرائی رتبه اول رشته حفظ 1 جزء ، علی قربانی رتبه دوم و سینا رجبی رتبه سوم ، در رشته حفظ 10 جزء رضا ضرغامی، علی هشترودی و محمد مهدی شهر آبی در رشته 5/2 جزء حسن جهانگیر پور اول، سید مهدی مسعودی علوی دوم و علی شجاعی سوم، در رشته ترتیل صادق نوری و محسن حیدری نفر ات اول و دوم شدند.
در رشته قرائت مقطع بزرگسال برادران سید محمد کرمانی ، محمد حسن موحدی و هادی ایزدپناهی، در رشته ترتیل جعفر مومنی نژاد و مسعود خیری، در رشته حفظ کل عباسعلی باغستانی، در رشته حفظ 20 جزء محسن حاج حسینی ، حمید چزانی و مصطفی مومنی، در رشته حفظ 10 جزء محمد خورشیدی و حمید رضا امیری رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
بنا بر این گزارش: در امامزاده سید اسماعیل (ع) جنوب تهران در بخش خواهران مقطع شکوفه ها در رشته حفظ 5 جزء فاطمه سعیدی مقدم و شقایق معصومی، در رشته حفظ 10 جزء فوژان آقا محمدی رتبه برتری راکسب کردند.
در رشته قرائت مقطع بزرگسال مر یم سهرابی و فاطمه گلینی مقدم، در رشته ترتیل فرزانه هشترودی، در رشته حفظ کل انسیه گوهری و مائده سرکرده، در رشته حفظ 20 جزء حنانه عیسی ، ریحانه رحمانی و فاطمه فرجامی در رشته حفظ 10 جزء راضیه شکری، زهرا اخلاقی و فاطمه تات لاری حایز رتبه برتر شدند.
گفتنی است: داوری این مسابقات در بخش برادران ربیعیان در رشته صوت، ملک شاهی در رشته لحن، یاریگل در رشته تجوید ، امیر آقایی و میر موسایی در رشته وقف و ابتدا و حسن حفظ برعهده داشتند
لازم به ذکر است داوران در بخش خواهران در رشته حسن حفظ و وقف و ابتدا مسلمی، در رشته صوت و لحن الوندی و بهاری ، در رشته تجوید کاتب و بهاری بودند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار