خبر ویژه
«مجلس واقعه» از شبکه نسیم ویژه برنامه «مجلس واقعه» با مشارکت اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران از ۹ شهریور ماه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران ، «مجلس واقعه»، روایت موسیقیایی آریا عظیمی نژاد از آئین تعزیه خوانی شهیدان دشت کربلا را به تصویر می‌کشد.
«مجلس واقعه»، ویژه برنامه ماه صفر شبکه نسیم است که به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی  و با مشارکت اداره کل اوقاف امور خیریه استان تهران تولید شده است.
این برنامه از ۹ شهریور هر شب ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

عنوان شده است برنامه «مجلس واقعه» یک برنامه گفت‌وگویی نمایشی است و در هر قسمت یک مجلس تعزیه تلویزیونی در برنامه برپا می‌شود.

 برنامه «مجلس واقعه» از مدتها پیش در حال تولید بود و آریا عظیمی‌نژاد که پیشتر در برنامه «عصر جدید» به عنوان داور حضور داشت، حالا  اجرا و روایت‌گری این برنامه را بر عهده دارد.

هر قسمت هم یک موسیقی عاشورایی ویژه دارد و برای هر قسمت قطعه‌ای ویژه تولید می‌شود.

همچنین عنوان شده است ایده اولیه این برنامه از خود آریا عظیمی‌نژاد بوده و این روایت یک آهنگساز از مجالس تعزیه است و به همین دلیل به عنوان راوی و مجری برنامه حضور دارد.

محور برنامه، نمایش تعزیه است و در آن گفت‌وگوهایی هم صورت می‌گیرد. گروه‌های تعزیه از سراسر کشور به برنامه دعوت شده‌اند و در هر قسمت با یک گروه تعزیه‌ای اجرا خواهد شد.