• بله
لوگوی اوقاف

آگهی مزایده

بيشتر
آگهی مزایده یک دستگاه پژو405 جی ال ایکس دوگانه سوز مربوط به موقوفه زینت السلطنه آگهی مزایده یک دستگاه پژو405 جی ال ایکس دوگانه سوز مربوط به موقوفه زینت السلطنه آگهی مزایده (نوبت دوم)
اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد به موجب ماده 11 آیین نامه اجرایی قانون اوقاف در نظر دارد یک دستگاه پژو405 جی ال ایکس دوگانه سوز مربوط به موقوفه زینت السلطنه را از طریق مزایده واگذار نماید.
مشخصات خودرو مورد مزایده:
 • پژو 405جی ال ایکس دوگانه سوز مدل1393،با شماره موتور 124k0524729وشماره شاسی NAAM11CA0ER947954  با کارکرد338.000کیلومتر.
 • مبلغ پایه مزایده جهت فروش خودرو طبق نظریه سرهنگ آبادی کارشناس وسایط نقلیه موتوری 2.050.000.000ریال (دو میلیارد و پنجاه میلیون ریال) میباشد.
مراحل و شرایط شرکت در مزایده:
 1. متقاضیان باید با مراجعه به حسابداری اداره اوقاف شهرستان ملارد فیش مربوط به مزایده به مبلغ200.000.000ریال را اخذ و مبلغ مندرجه را به عنوان سپرده شرکت در مزایدهدر به بانک ملی ایران و یا با دستگاه کارتخوان اداری واریز نمایند.
 2. متقاضی باید برگه پیشنهاد قیمت خود را تکمیل و با درج قیمت بصورت عددی و حروفی(بالاتر از قیمت پایه)، نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه کپی کارت ملی و آدرس محل سکونت وقسمت دوم فیش واریز شده را جدا و پس از امضاء به همراه برگه پیشنهادی خود در داخل پاکت قرارداده و بصورت پاکت سربسته و امضاء شده به دبیرخانه اداره اوقاف و امور خیریه تحویل و رسید دریافت نماید. لازم به ذکر است که بر روی پاکت نیز باید نام و نام خانوادگی و نام آگهی مورد تقاضا را درج نماید.
 3. متقاضیان می توانند پیشنهادهای خود را تاروز یکشنبه مورخ26‏/06‏/1402 ساعت 14.30 به دبیرخانه اداره اوقاف واقع در ملارد شهرک اداری، ساختمان اداره اوقاف تحویل نمایند. کمیسیون مزایده در روز دو شنبه مورخ 27‏/06‏/1402در محل اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تشکیل و پیشنهادهای رسیده را بررسی و اتخاذ تصمیم خواهد نمود. با توجه به اینکه این مزایده کتبی بوده و یکی از اعضای کمیسون مزایده نماینده دادستان شهرستان می باشد لذا نیازی به حضور متقاضیان در اداره اوقاف و جلسه کمیسیون مزایده وجود ندارد.
 4. کمیسیون در رد یا قبول یک یا تمام پیشنهادها مختار بوده و ملزم به پاسخگویی و ذکر علت به هیچکس نمی باشد.
 5. برنده مزایده موظف است تا 5روز پس از اعلام نتایج مزایده توسط اداره اوقاف، به اداره اوقاف شهرستان مراجعه تا مقدمات انتقال خودرو و تسویه حساب فراهم شود. در صورت عدم مراجعه و یا عدم اقدام بموقع، انصراف تلقی شده و سپرده وی به نفع موقوفه ضبط و به هیچ عنوان عودت نخواهد شد و در صورت تصویب کمیسیون مزایده نفر دوم جایگزین برنده خواهد شد.
 6. سپرده نفرات اول و دوم تا تنظیم قرارداد بنام برنده مزایده یا نفر جایگزین، عودت داده نخواهد شد.
به پیشنهادهایی که خارج از موعد مقرر تحویل دبیرخانه شود و یا فاقد قیمت، مشروط، مبهم، قلم خورده و یا بدون امضاء و یا بدون فیش واریزی باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 1. کلیه هزینه های نشر آگهی (آگهی دیواری، بنر، روزنامه و ...) و حق الزحمه کارشناسی بر عهده برنده مزایده می باشد. کلیه هزینه های مربوط به انتقال سند خودرو نیز به عهده برنده مزایده میباشد.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا بازدید از خودرو در ساعات اداری روزهای مقرر در بند 3 به اداره اوقاف و امور خیریه ملارد مراجعه و جهت بازدید از خودرو هماهنگی نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
 • تعداد بازديد اين صفحه: 91785
 • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 161
 • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 5241099
 • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 2625