لوگوی اوقاف

آگهی مزایده

بيشتر
آگهی مزایده نوبت اول فروش محصولات کشاورزی ( سردرختی) آگهی مزایده نوبت اول فروش محصولات کشاورزی ( سردرختی) به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران ، در اجرای تبصره 2 ذیل ماده 14 آئین نامه اجرائی قانون تشکیلات و اختیارات سازمان اوقاف و امور خیریه شهرستان شهریار و امین موقوفه سرلشکر خدایارخان در نظر دارند نسبت به فروش سردرختی های باغ موقوفه سرلشکرخدایارخان به مساحت تقریبی 5‏/9 هکتار ار پلاک ثبتی 28 اصلی برای یک فصل شامل انواع  هلو شلیل‏- زردآلو واقع در شهریار ، روستای بادامک ، ابتداء روستا با قیمت پایه دوازده میلیارد و پانصد میلیون ریال  از طریق مزایده حضوری اقدام نماید.
لذا از کلیه اشخاص که تمایل به شرکت در مزایده دارند دعوت به عمل می آورد در مزایده شرکت نمایند.
شرایط:
 1. مبلغ پایه جهت فروش محصولات کشاورزی باغ موقوفه دوازده میلیارد و پانصد میلیون ريال معادل یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان  تعیین گردیده است.
 2. برنده مزایده کسی است که بیشترین مبلغ پیشنهادی را ارئه نماید.
 3. مدت در اختیار قراردادن رقبه جهت برداشت محصول به برنده مزایده از تاریخ تنظیم قرارداد حداکثر به مدت سه ماه و تا پایان فصل برداشت خواهد بود.
 4. متقاضیان شرکت در مزایده می بایست تا پایان وقت اداری مورخ  08‏/03‏/1402  با مراجعه به اداره اوقاف نسبت به واریز مبلغ 000‏/000‏/250‏/1 ريال معادل یکصد و بیست و پنج میلیون تومان بابت سپرده شرکت در مزایده به حساب مربوطه اقدام و فیش واریزی را در هنگام شرکت در مزایده ارائه نمایند . افرادی که فاقد فیش واریزی سپرده باشند حق شرکت در مزایده را نخواهند داشت .
 5. مزایده در تاریخ 09‏/03‏/1402 و راس ساعت 9صبح و در محل باغ موقوفه واقع در ابتداء ورودی روستای بادامک بصورت حضوری برگزار خواهد شد .
 6. کمیسیون مزایده در رد یا قبول پیشنهادات مختار می باشد.
 7. برنده مزایده حق واگذاری رقبه موقوفه را به غیر نداشته و نخواهد داشت .
 8. برنده مزایده موظف است فی المجلس حداقل 30 درصد از مبلغ پیشنهادی خود را به صورت چک به تاریخ روز تحویل موقوفه داده و رسید اخذ نماید . و الباقی مبلغ را طی دوفقره چک به تاریخ های30‏/03‏/1402 و  30‏/4‏/1402 پرداخت نماید.
 9. برنده مزایده موظف است ظرف مدت یک هفته از تاریخ برگزاری مزایده جهت پرداخت حقوق موقوفه و ارائه ضمانت بابت تخلیه رقبه به اداره اوقاف شهریار واقع در شهریار ، میدان فرمانداری ، بلوار شهید کلهر مراجعه نماید.
 10. در صورت عدم حضور به موقع و یا انصراف برنده مزایده سپرده ایشان به نفع موقوفه ضبط و با نفر دوم و با نظر کمیسیون مزایده تنظیم قرارداد خواهد شد .
 11. سپرده نفرات بعدی پس از عقد قرارداد با برنده مزایده مسترد خواهد شد.
 12. کلیه هزینه های مزایده شامل هزینه های چاپ و نشر آگهی حق الزحمه کارشناسی و غیره به عهده برنده مزایده خواهد بود .
 13. از برنده مزایده وثیقه لازم ( به صلاح دید اداره اوقاف ) جهت تخلیه و تحویل ملک موقوفه اخذ خواهد شد .
 14. برنده مزایده بایستی در حفظ و نگهداری اشجار و تاسیسات موقوفه در هنگام برداشت کوشا بوده و جبران هرگونه خسارتی به موقوفه به عهده ایشان خواهد بود .
 15. برنده مزایده موظف است ملک موقوفه را همانگونه که صحیح و سالم تحویل گرفته است در اتمام قرارداد و یا هنگام فسخ قرارداد صحیح و سالم تحویل موقوفه نماید.
 16. موقوفه چنانچه شروط و یا شرایط دیگری را لازم و در قرارداد قید نمود ، برنده مزایده موظف به رعایت آن خواهد بود.
 17. افراد ممنوع المعامله حق شرکت در مزایده را نخواهند داشت .
 18. متقاضیان می توانند جهت بازدید از رقبه موقوفه با هماهنگی با این اداره در تاریخ 06‏/3‏/1402 از محل بازدید نمایند .
 19. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط عمومی مزایده و هماهنگی جهت بازدید می توانند به اداره اوقاف و امور خیریه شهریار مراجعه و یا با شماره تلفن 65223200 تماس حاصل فرمایید
برنده مزایده موظف است حداکثر ظرف مدت یک هفته پس از برگزاری مزایده و مشخص شدن برنده جهت عقد قرارداد و سایر تشریفات اداری که شامل احراز هویت ، ارائه ضمانت معتبر اقدام نماید.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
 • تعداد بازديد اين صفحه: 69608
 • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 209
 • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 4180146
 • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 21134