• امروز دوشنبه دوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

تغییرات در ساعات برگزاری مراسم عزاداری در امامزاده اسماعیل(ع) فیروزکوه

تغییرات در ساعات برگزاری مراسم عزاداری در امامزاده اسماعیل(ع) فیروزکوه

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فیروزکوه خبر داد: اهمیت مراسم برگزار شده در این ایام به حضور حداکثری افراد و تداوم فرهنگ عاشوراست. بنابراین باید تدابیری اندیشیده شود که همه مردم بتوانند از مراسم برگزار شده به نحو احسن بهره ببرند و در این ثواب معنوی سهیم شوند.

 دوشنبه 19 شهریور 1397   54  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران، حجت‌السلام عطاالله اسفندیار رئیس اداره اوقاف فیروزکوه   رییس اداره شهرستان فیروزکوه در تشریح مراسم مذهبی ویژه دهه اول محرم گفت:به د لیل شرایط خاص اقلیمی شهرستان فیروزکوه، امسال تغییر و تحولات عمده‌ای در نحوه برگزاری مراسم دهه اول محرم ایجاد شده است.

 وی در همین راستا افزود: اهمیت مراسم برگزار شده در این ایام به حضور حداکثری افراد  و تداوم فرهنگ عاشوراست. بنابراین باید تدابیری اندیشیده شود که همه مردم بتوانند از مراسم برگزار شده به نحو احسن بهره ببرند و در این ثواب معنوی سهیم شوند.

 حجن الاسلام و المسلمین اسفندیار خاطرنشان کرد: مراسم عزاداری و سخنرانی مذهبی در این شهرستان در امامزاده شاخص آن یعنی امامزاده اسماعیل(ع) برگزار خواهد شد و بنا به اقدامات و تهمیدات اندیشیده شده، مراسم از ساعت 6 عصر تا نماز مغرب و عشاء شامل مداحی و سخنرانی مذهبی بوده و بعد از نماز جماعت نیز سخنرانی مذهبی را خواهیم داشت.

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار